Život jde dál

Ahoj všem,
jsem tu zas, tentokrát s tématem Života jde dál…ano, je to tak, ať se stane cokoliv, život jde dál (samozřejmě když neumřete). Ať děláme co děláme život se nedá zastavit..Proč? čas přeci taky ne, tak prostě proto.
Když jsem byla malá, vždy jsem věřila v to, že to co se jednou stane, tak se někdy zase zopakuje, ale není tomu tak, i když děláte pořád tu samou věc..př. čistíme si zuby..tak i tuto věc, aspoň trochu děláme pokaždé jinak..v jeden den začínáme čistit zuby na pravou stranu v jiný den zase třeba na levou stranu..no a jak jsou na kartáčku ty štětinky nebo, co to je, tak každá pokaždé jeden jinak než jela před tím..na zubu se jinak skroutí atd..také si čistíme pokaždé zuby jinak dlouho a spoustu dalších věcí.. zkrátka každou věc děláme pokaždé trochu jinak.. nemám pravdu? zamyslete se napadne vás něco, co děláte pořád stejně i do sebemenších detailů..jestli ano neváhejte a napište mi to do komentářů, já totiž nic takového neznám.
Když se vrátím, ještě jednou k tomu dětství, zkoušela jsem všechny věci dělat pořád stejně, abych si ověřila jestli to jde, ale časem jsem to vzdala, pokaždé jsem si totiž uvědomila, co dělám jinak..a když to jinak jsem udělala tak jako před tím, tak jsem zase něco jiného udělala jinak. A proto si myslím, že je nemožné vše udělat přesně stejně jako jsem to udělala pře minutou..i psaní těchto slov dělám pokaždé jinak..na každou klávesu ťukám pod jiným úhlem v jiný čas atd.
Napadává něco, co jde dělat pořád stejně?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *