Věk

Každý z nás..každý živí tvor..stárne..věk každému přibývá..každou hodinu, minutu i vteřinu..přát je starší a starší..jednoho dne si uvědomíme, že už jsme zestárli a blíží se konec našeho života..ano je to tak, každý život jednou skončí.
Když jsem byla malá..byla jsem strašně neposlušná..raději nebudu popisovat..časem jsem se však uklidnila..začala jsem chodit do školy..no a teď už jsem natolik zestárla na tolik, že už jsem na gymnáziu. Přibývaní věku..času..tyto věci nejdou zastavit. Ano můžeme maskovat své vrásky make-up a různými mastičkami atd., ale stejně to nejde dělat do nekonečna, za pár let budeme mít vrásek tolik, že už to zamaskovat nepůjde..no a to pak už budeme v pěkném háji 😀
Každý živý tvor..má jiné „datum spotřeby“ ..každý život trvá jinak dlouho..život trvá jinak dlouho u každého živočišného druhu např. pes a člověk .. to je celkem velký rozdíl, avšak také člověk a člověk.. někdo se může dožít 60let no a někdo třeba i 90let to je také velký rozdíl a to ještě nepočítám to, že hodně lidí umře při bouračkách atd., no a to mohou zemřít klidně i ve 20 letech.
Proč jsem toto píši?Protože chci svůj život žít naplno, nikdy totiž nevím, kdy skončí. A toto by si měl uvědomit každý..přestaňte se sužovat nesmysli..a žijte, jak nejlépe umíte..vždyť přece „Život je krátký“ tak si ho musíme vážit.
Já se snažím užívat si každou vteřinu života pokud je to možné..je to sice někdy těžké, ale jde to 😉 Zkuste to i vy 🙂

10 názorů na “Věk”

  1. Článok veľmi pekný v svojej jednoduchosti a najmä posolstve :-) Mňa osobne téma starnutia dosť trápi. Sedím v škole, cítim, ako mi čas sviští okolo hlavy a uvedomujem si, že letí hrôzostrašne rýchlo… Najviac sa však obávam, že svoj život premrhám.

  2. Článok veľmi pekný v svojej jednoduchosti a najmä posolstve :-) Mňa osobne téma starnutia dosť trápi. Sedím v škole, cítim, ako mi čas sviští okolo hlavy a uvedomujem si, že letí hrôzostrašne rýchlo… Najviac sa však obávam, že svoj život premrhám.

  3. Nevím, jak mně to napadlo, ale také se mi to líbilo ;).. a ten design jsem dělala asi dva dni, nechala jsem si na něm dost záležet..tak doufám, že ta práce je vidět 😉[1]:

  4. Nevím, jak mně to napadlo, ale také se mi to líbilo ;).. a ten design jsem dělala asi dva dni, nechala jsem si na něm dost záležet..tak doufám, že ta práce je vidět 😉[1]:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *