Lapač snů 2

První článek na toto téma se mi příliš nepoved, protože jsem nikdy o této věci neslyšela. Teď však zkusím druhý pokus, který bude spíše o tom co si představím pod pojmem Lapač snů…
Když slyším tyto dvě slova, tak si představím něco, co polapí mé sny, ať jsou jakékoliv. To je, ale podle mně špatně, protože kdyby něco lapilo všechny sny, tak by to polapilo i ty dobré, které nám mohou udělat i radost. A takové sny nechci, aby někdo polapil.
Na druhou stranu i ty špatné sny mohou být k něčemu dobré. Můžeme si z nich vzít ponaučení, jak bychom se třeba nechtěli chovat. Špatný sen, však má i špatné stránky..probudíme se v noci, celý zpocení, z toho jak byl sen ošklivý…
Kdybych nevěděla, co je lapač snů, tak bych si možná představila nějakého pidi mužíčka, který uchem vnikne do mé hlavy a všechny zlé sny pochytá a dá je třeba jako vodník dušičky do hrníčků..tam sny zavře a zase uchem vyleze a jde někomu jinému sny zlé i dobré ukradnout.
Nejlepší by bylo, kdyby existovalo něco, co by doopravdy polapilo jen ty špatné sny, sice i tyto sny mají své výhody, ale stejně bych byla raději bez nich, jako asi každý..nikdo nemá rád ty sny, ze kterých už člověk nemůže usnout.
Tak a teď ještě o té věci, o tom amuletu nebo tak něco. Jak už jsem říkala moc se mi líbí a proto sem dám jak se vyrábí.
PS.: Začátek je trochu divný 😀

3 názory na “Lapač snů 2”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *