Lapač snů

Konečně je nový týden a sním i nové téma tohoto týdne..vždy se těším, až na nějaké nové zajímavé téma napíši článek. Musím se však přiznat, že o této věci jsem nikdy nic neslyšela..mám tím namysli Lapač snů..našla jsem si o tomto zvláštním náhrdelníku, nebo co to vlastně je, něco bližšího (na Googlu..kde jinde :D) Dočetla jsem se, že je to náhrdelník, který polapí naše sny a my pak budeme moci v klidu spát. Je to tak? Či je lapač snů něco jiného?
Poté jsem šla na Google obrázky no a tam jsem si našla, jak lapač snů vypadá a musím uznat, že je doopravdy krásný. Velice mě zaujal jeho tvar..z jakých tvarů je složen. No a ty krásná tetování, vážně bomba. Je z jednoduchých tvarů a přesto tak pěkný.
Nikdy, by mě nenapadlo, že díky Tématu týdne se něco nového dozvím..a teď jsem se dozvěděla o tomto krásném náhrdelníku. Tento článek sice není asi jeden z mích nejlepších avšak, chtěla bych se ještě zeptat..jestli se dá lapač snů vyrobit..jestli existuje nějaký návod nebo tak něco..či jestli se dá koupit a kde.. moc děkuji za odpovědi a brzy na slyšenou..nebo na pisanou či tak něco 😀

4 názory na “Lapač snů”

  1. Žolando, je fajn, že sis našla pár zajímavostí o tom předmětu, kterému se říká Lapač snů a že tě zaujal. Je to opravdu hezká věc.

  2. Máš pravdu..tak já si o něm ještě něco přečtu a slibuji, že pak o něm napíši ještě jednou..děkuji za moc hezký komentář..budu se jím řídit 😉[1]:

  3. [2]: Tak jsem to nemyslela. Už o té indiánské věcičce nic nečti. Pusť ji úplně z hlavy. Zkus si představit jiný význam těch dvou slov. A nad tím se zamysli. O čem sníš, co si představuješ? Jak by se tvé sny daly polapit, a třeba splnit…

  4. Dobře..tak já to částečně zkombinuji to bude možná nejlepší napíši něco o té věci a i něco co si pod těmito slovy představuji atd. 😉[3]:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *