Trabantem napříč kontinenty

Brzy už to bude rok, co jsem se seznámila s lidičky z Arachne. Momentálně absolutně nechápu, jak jsem mohla bez nich existovat. Jsem strašně ráda za to, že jsem měla příležitost je poznat a že jsem měla tu možnost s nimi od té doby trávit tolik času. Sama tomu nemohu uvěřit.. poslední roky.. možná to bylo pubertou jsem se uzavírala do sebe a považovala jsem se za introverta.. ale díky těmto lidičkám jsem objevila sama sebe.. ožila jsem.. dodali mi energii.. sílu.. naději.
Když mi facebook říkal: „Tento měsíc máte 53 nových přátel.“ nebo na konci roku 2017.. „Letos jste si přidali do přátel 234 lidí“ či taková nějaká obří čísla, nemohla jsem tomu skutečně sama uvěřit.. když jsem se zamyslela, co vše jsem prožila.. jak jsem jiná.. jak mě to obohatilo, dalo nové zkušenosti.. skutečně mě to samotnou zarazilo. Lidé, které znám, aledlouho mě neviděli, říkají, že jsem se strašně změnila.. jestli k lepšímu nebo k horšímu to nevím 😀 Za mě rozhodně k lepšímu.. někdy jsem totiž měla problém se sebevdomím.. mít ráda sama sebe.. neříkám, že teď s tím problém nemám.. někdy to také na mě dolehne, ale jistě to není tak strašné.. a rychle se z toho vzpamatuji 😉
Získala jsem energii, motivaci.. smysl života.
Pozanala jsem také jednu osůbku.. fotografa.. skvělého člověka.. možná ho znáte.. Jel totiž s trabanty do Austrálie v čele s Danem Přibáněm.. pak byl na dvojce několika dílný seriál o jejich putování.
Byla jsem sutečně šťastná, že zrovna já taková „bezvýznamná“ osůbka, znám tohoto človíčka a mohu ho považovat za svého přítele.. touto osobou je Vojtěch Duchoslav (VojDuch).
Nyní spolu s trabanty vyráží na další cestu z Indie domů do ČR do Prahy. Pojedou jako vždyněkolik měsíců.. projedou mnoha státy a následně opět vše spracují do podoby seriálu.
Již brzy budou vyrážet na svojí poslední cestu – Trabantem tam a zase zpátky, a proto shánějí ještě nějaké peníze na jejich velkolepou cestu. Myslím, že tyto lidičky má skutečně smysl podporovat a doufám, že třeba časem poznám i další lidi posádky a ne jenom VojDucha.. jsou to totiž jistě všichni lidičky plní energie na rozdávání, kteří se jen tak něčeho nezaleknou a jistě nejsem sama, koho motivují, aby si šel za svými sny.. za svými cíly, které si vysnil.
Jestli chcete podpořit „žlutý cirkus“.. nyní máte jedinečnou příležitost.. za odměnu dostanete dáreček.. i když o dárečky tu přece nejde. Jde o to stát při sobě jako jeden tým.
Bližší informace o akci a jak přispět najdete zde.

4 názory na “Trabantem napříč kontinenty”

  1. [2]: Podle toho, co čtu tak to vypadá, že o nich slyšíš poprvé, jestli chceš mohu ti napsat o nich podrobnější info včetně toho proč žlutí a kde sehnat díly 😉

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *