Táta

Tento obrázek jsme poprvé viděla na facebooku a stejně i když už ho vidím po sté, tak mi příjde pořád stejně dojemný jako poprvé. Hrozně moc si cením svého táty a nedovedu si vůbec představit, že by nebyl, natožpak že bych ho vůbec nepoznala. Vyrůstat bez otce musí být hrozné a já bych to nikomu nepřála ani svému největšímu nepříteli ne, protože toto si nezaslouží nikdo.
Na druhou stranu bych vám chtěla připomenout jeden článek co jsem psala před pár měsíci, kde je citát, který je podle mě asi pravdivý, i když je to vůči tátovi zlé. Článek se jmenoval Bohužel asi pravda. Co si o tom myslíte vy, je důležitější máma nebo táta? Co si myslíte o tomto obrázku?
Je to smutné, ale pro mě asi máma, i když takhle když to píši tak bych to hned smazala a přepsala to na tátu, ale potom bych si řekla, že to musím přepsat zase zpět a takhle pořád dokola.. je to moc těžký výběr.
A ještě pá citátu, co jsem našla na googlu o tátovi:
„Jeden otec je lepší než sto učitelů.“
„Otec, to je velké dítě, které jsem měl, když jsem byl malé dítě.“
„Rodiče jsou jako básníci, nezřídka dojdou uznání až po své smrti.“
„Nic nemá na dítě lepší vliv, než chvála otce.“

13 názorů na “Táta”

  1. Patřím mezi ty, co vyrůstali bez otce, tudíž k tomu můžu říct pouze to, že máš asi pravdu… akorát to nedovedu posoudit, logicky. Ten obrázek je moc pěkný a milý.

  2. Patřím mezi ty, co vyrůstali bez otce, tudíž k tomu můžu říct pouze to, že máš asi pravdu… akorát to nedovedu posoudit, logicky. Ten obrázek je moc pěkný a milý.

  3. [5]: To mě mrzí, že si vyrůstala bez otce a jinak co se dnešní dob týče máš asi pravdu.. každý si prožil jiné dětství a proto bude mít i každý jiný názor.

  4. [5]: Určitě je to diskutabilní, znám slečnu, která je silně citově závislá na otci, přestože má i maminku. ;-) Asi je to "kus" od kusu. :-D

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *