Ráno + bokehy

Tak dnes zde pro vás mám pár nejpovedenějších fotek za poslední dobu.. myslím, že se mi fotečky skutečně povedli, tak doufám, že to není jen můj názor.
Na chatě spím v stanu na zahradě spí se tam mnohem lépe než ve vnitř no a protože hned jak je světlo, tak jsem vzhůru.. tak vžd vidím krásný východ slunce a zároveň mohu fotit i nádherné kapky rosy a ta nejhezčí kapka je právě ta kterou teď vidíte

9 názorů na “Ráno + bokehy”

  1. Když se ptáš na názory druhých tak je respektuj a neodpovídej tak napůl naštvaně.A navíc se neptej skoro v každém druhém článku vypadáš jako by sis nebyla jistá tím co děláš… Focení je o pokoře, k tomu co fotíš, k přírodě a tu bys měla mít právě i k těm co ti poradí. V tom druhém komentu je dost pravdy. Nicméně určitý potenciál v tobě je.

  2. [5]: Mo to nechápu, co je na odpovědích naštvaného? A co se týče těch otázek ostatním.. v tom máš asi pravdu.. psát to do každého článku není dobré.. jen jsem myslela, že to třeba trochu donutí se nějak vyjádřit.

  3. [6]:Tak trochu z té tvé odpovědi byla cítit určitá nechuť(znám totiž tyhle odpovědi z různých fór, většinou po něčí radě následuje "Ale MĚ se to tak líbí!". Ono je pravda že každý má rád fotky do nějakého stylu. Někdo tmavší, někdo světlejší, já osobně mám ráda fotky opravdu ostré, kdy jsou vidět i na vzdálených stromech krásně listy. A co se týče toho dotazu. Tím dosáhneš tak maximálně jen toho že ti sice budou psát  jó, je to paráda , ale myslet si budu něco jiného. Jen se zeptám,ty jseš na FB? Protože to je právě typická otázka lidiček kteří jsou v nějakých FB fotoskupinách. Otázka kterou ale admini povětšinou hned mažou i s příspěvkem. Málokdo si dá tu práci a odpoví ti co tam je špatně a co dobře. A víš proč? Protože tím dáváš opět najevo to že si nejseš jistá. Máš o dost lepší se buď zeptat kamaráda který taky fotí, pokud ho máš anebo se dívat na netu po různých  fórech nebo videích od Neffa, kde je všechno v čem třeba tápeš skvěle vysvětleno. A komenty si nevynutíš ničím, to už jsem zjistila za dobu svého blogování…. ;-)

  4. [7]:Rozhodně to jako odpor myšleno nebylo a mrzí mě, že to tak vyznělo.. na druhou stranu, ale musíš uznat, že mám pravdu v tom, že tmavost fotky můžeš upravit např. v Zooneru.. možná bych raději ocenila spíš, co se týče chyb v kompozici nebo tak něco.. s tím se totiž už moc nic dělat nedá

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *