Pravda 2

Onečně jsem se opět dostala k tomuto tématu, které pořád zatěžuje moji mysl.. nedokáži na něj přestat myslet a proto se vám pokusím opět pokusím poodhalit kus té mé PRAVDY… a jen tak pro info první díl pravdy – Pravda 1 najdete zde
4) Pravda je, že příroda udělala jen jednu jedinou chybu.
Asi první co vás hned napadne je to, co je ta jedna jediná chyba..a proto to nebudu protahovat a hned to řeknu… příroda.. je úžasná je to jedno velké puzzle (to jsem již psala v Pravdě 1) vše do sebe zapadá bez chybně.. jeinou chybu, kterou udělala je to, že stvořila lidi.. já vím možná už s tím jsem trapná, ale je to pravda lidi prostě nesnáším..
Každý někdy udělá chybu, nikdo není bezchybný.. bohužel v dnešní době ne každý za svě chyby platí, tak jak by měl.. bohužel to neplatí pro přírodu ta za svou jednu jedinou chybu platí až moc.. je mi jí hrozně líto, ale co s tím můžu dělat? Nic. Což navazuje na další Pravdu:
A) Pravda je, že miluji svůj Sloní sen.
Po tom co jsem si uvědomila Pravdu..byla jsem zoufalá, protože jsem věděla, že lidi nepředělám, ale po týdnu tohoto zoufalství jsem se konečně aspoň trochu zpamatovala a upnula jsem se na naději.. naději, že aspoň někdo po tom, co si přečte můj blog.. pochopí co setady celou dobu snažím vysvětlit, všemi možnými způsoby.. naději k tomu, že se mi díky Slonímu snu podaří změnit celý svět k lepšímu.. já vím je to naivní představa,ale naděje umírá poslední a je to jediné, co mám.. v co mohu věřit. Což opět navazuje na další Pravdu:
B) Pravda je, že mám pramínek Naděje.
Možná se ptáte, co to sakra je, ten pramínek Naděje? Tak já vím to tedy povím… je to pramínek vlasů.. spletný do vánočky, který mi každou vteřinu připomíná.. jací jsou lidi svině a zárověň mi dává naději, že se mi to podaří změnit.. a zároveň je to i pramínek toho, že se mi podaří žít 100 dní v přírodě.. spolehnout se jen na to, co mi příroda dá a nezemřít.. až dovrším toto magické číslo.. tak potom si teprve rozmotám svůj pramínek… protože tím oslavím, to že jsem dosáhla svého cíle.. nezávislosti na společnosti.. na ostatních lidech.. na všem co tak ze srdce nenávidím.
(Google.com)
Raději budu končit, protože začínám být naštvaná, smutná, mrzutá a srdce se mi zase rozpadá na miliony kousíčků.. a běhat se mi teď nechce (to jediné dokáže mé srdce slepit – BĚHÁNÍ)

18 názorů na “Pravda 2”

  1. Neboj, lidi jsou jen dočasná záležitost – je to jen živočišný druh a jako takový dřív nebo později na něco vyhyne ;-)

  2. Neboj, lidi jsou jen dočasná záležitost – je to jen živočišný druh a jako takový dřív nebo později na něco vyhyne ;-)

  3. Příroda je úžasná, do jisté míry se dokáže regenerovat sama, jen se jí do toho nesmí plést lidé. Na druhou stranu, někdy si příroda prostě pomoct nedokáže a je potřeba lidské pomoci, neházejme všechny do jednoho pytle, jsou i takoví, kteří ví, co se na naší planetě děje a moc dobře si to uvědomují. snaží pro toho udělat vše, co je v jejich silách. Pravdou však je, že tato hrstka lidí se stavem Země nic moc nezmůže, ale pořád je to lepší než nic.

  4. Příroda je úžasná, do jisté míry se dokáže regenerovat sama, jen se jí do toho nesmí plést lidé. Na druhou stranu, někdy si příroda prostě pomoct nedokáže a je potřeba lidské pomoci, neházejme všechny do jednoho pytle, jsou i takoví, kteří ví, co se na naší planetě děje a moc dobře si to uvědomují. snaží pro toho udělat vše, co je v jejich silách. Pravdou však je, že tato hrstka lidí se stavem Země nic moc nezmůže, ale pořád je to lepší než nic.

  5. [3]: Tak abych se vyjadřovala srozumitelně rozdělím to na tři části první je, že by mě zajímalo o jakou lidskou pomoct jde.. uveď nějaký příklad.. za druhé svojí smrtelnost si uvědomuji.. kdybych věděla, že to přírodě pomůže tak se klidně zabiju.. když budu vědět že chcípnou všichni budu umírat ráda protože budu vědět, že až všichni umřou tak se přírodě uleví a ona se bude moci znovu obnovit.. a za třetí "házení do jednoho pytle".. myslím, že všichni používáme elektřinu.. výroba škodí přírodě.. a někde v Africe kde jí nemají.. tak ano ty do tohoto pytle hodit nemůžu.. ty kteří chodí mnoho kilometrů pro vodu.. ale jinak škodíme přírodě všichni

  6. [3]: Tak abych se vyjadřovala srozumitelně rozdělím to na tři části první je, že by mě zajímalo o jakou lidskou pomoct jde.. uveď nějaký příklad.. za druhé svojí smrtelnost si uvědomuji.. kdybych věděla, že to přírodě pomůže tak se klidně zabiju.. když budu vědět že chcípnou všichni budu umírat ráda protože budu vědět, že až všichni umřou tak se přírodě uleví a ona se bude moci znovu obnovit.. a za třetí "házení do jednoho pytle".. myslím, že všichni používáme elektřinu.. výroba škodí přírodě.. a někde v Africe kde jí nemají.. tak ano ty do tohoto pytle hodit nemůžu.. ty kteří chodí mnoho kilometrů pro vodu.. ale jinak škodíme přírodě všichni

  7. [9]: Autobus.. tam mi je pěkně blbě.. skoro na to se poblít.. tramvaj, tam je to skoro to samé.. jediné co rozdýchám je vlak.. to ostatní raději vynechám 😉

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *