Zoologická zahrada Praha

Předevčírem jsem byla s rodinou v pražské zoo.. jezdíme tam každý rok někdy i dvakrát, protože dostáváme od jedné „rodiné přítelkyně“, která v zoo pracuje lístky zdarma.. na jedné straně mám zoolofické zahrady velmi ráda, protože tam jsou k vydění zvířta, která bych jinak nikdy neviděla.. ovšem na straně druhé když v zoo vidím, jak v kleci pochoduje tygr sem a tam, protože se příšerně nudí.. tak mi to zas tak skvělé chodit do zoo nepřijde a to ještě pražská zoo na tom je celkem dobře, protože jinde jsou výběhy pro zvířata ještě mnohem menší.. jako třeba v zoo v Děčíně, kde jsem také byla, i když to už je pár let zpět.
Dnes ale tyto věci, co se týče lidí a zvířat, které jsou pro mě hodně bolestivé, když o nich mluvím, řešit nechci.. dnes tu pro vás mám fotky.. které jsou všechny upravené, ale jen málo..základními funkcemi.. jako je oříznutí fotografie.. či změna jasu, kontrastu, expozice atd.
Jako první fotku zde mám Richarda – Ríšu..moje nejoblíbenější zvíře z celé Zoo Praha.
Ty úžasné oči, které na mě hledí tak lidsky.. jako kdyby byl člověk uvězněn v opičím těle.. zároveň hledící tak zoufale znuděn z toho, jak ho všichni fotí včetně mě.
Zde leží na svém oblíbeném místečku.. a snaží se chvílemi ignorovat, ty davy lidí, co ho pořád očumují.
A zde se ještě sprchuje jedna gorilka a velmi si to užívá…
A tady mám jednu ještěrku.. strašně se mi líbila, tak jsem ji cvakla 😉
A mé oči pochopitelně očaroval i tygr.. jeho úžasné oči hledící, tak překrásně se zkrátka musí vyfotit.
Jak se toto zvířátko jmenuje už si bohužel nepamatuji, ale vím, že bylo hned na začátku u lachtanů.. no není kouzelné.. jak jezvědavé a kouká na ty všechny lidi kolem <3
A to je ze zoo vše.. zase příště vaše Žolanda

6 názorů na “Zoologická zahrada Praha”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *