Po zimě první fotky z chaty

Mám takovou radost, že už je konečně teplo.. oslavuju každý jarní den… oslavuji, že je již konečně zima za námi, protože právě zima mě šíleně ubíjí a bere mi veškerou mou sílu.
Jeli jsme na chatu již po několikáte, ale až teprve teď zde kvetli všemožné rostlinky, protože předtím na ně bylo stále příliš chladno, protože máme chatu ve větší nadmořské výšce než bydlíme.. no a například právě na jaře je to hodně znát. Zatímco u nás již vše kvete, na chatě se teprve vše probouzí.
Každé jaro si mojí pozornost získá modřenec.. tato fotka mi nepřijde úplně pěkná.. je taková fádní.. obyčejná, ale i přesto jsem sem musela tuto nádhernou rostlinku dát. Roste nám přímo na skalce.

Zato tato fotka je plná života a žluté… 😀
A něco bílého..
Ano, začala nám kvést broskev.. včelky ještě moc nelétaly, ale čmeláků na broskvoních i naší třešni létalo mnoho.
A fialka.. jedna z mála rostlin, o které jsem si myslela, že ji zná každý.. spletla jsem se.. ale o tom mluvit nechci, akorát mi to vždy zkazí náladu.
Tak co? Která se vám líbí nejvíce?
Mně se asi nejvíce líbí ta s květy broskvoně. Ale jinak se mi líbí všechny.. velmi jsem si oblíbila jedno staré sklo, co jsem našla doma ve skříni a od té doby na něj furt fotím.. ano všechny tyto fotky jsem fotila právě jím..

7 názorů na “Po zimě první fotky z chaty”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *