Neztrácej naději!

Neztrácej naději! Ano snadno se to radí.. snadno se to říká „Neztrácej naději!“, ale jak to má najednou člověk přestat dělat, když je na samém dně?! Je to však Pravda pravdoucí. Nikdy není člověk úplně na dně a když ano, nezbývá nic jiného než se z toho dna odrazit. Ano možná se to lehko říká, ale napadlo Vás někdy, že to skutečně tak jednoduché je?
Mluvím z vlastní zkušenosti.. tak skutečně „Neztrácejte na ději“ a žijte dál.. má to smysl. Někdy je život skutečně náročný, jak říká moje babička, když je jí mizerně: „Život je pes!“ .. Ale má smys žít pro těch pár nádherných okamžiků, které se vrejí do Vaší paměti a hlavně.. a to především.. do Vašeho srdce.
Člověk nikdy nemůže dosáhnout štěstí, protože když ho má, chce stále víc a víc.. a proto říkám, že je sice pravda, že nejsem tak úplně šťastná.. ale rozhodně jsem šťastnější než jsem bývávala, takže se rozhodně vyplatí „Neztrácet naději“, protože třeba hned za rohem na Vás může čekat kousíček štěstí.. stejně jako čekal na mě.

Mně například.. musím se přiznat.. pomáhalo to, že jsem si vždy řekla, že je na tom vždy někdo hůře než já a také to nevzdává.. tak já přece nesmím taky.. vždyť bych prohrála svůj životní boj.. prohrála bych v podstatě sama sebe, svůj život.. a to je přece to nejdražší, co mám, i když si toho někdy nevážím jako každý. No a abych se od někoho nechala porazit.. to nepřipadá v úvahu. Mám svůj život pevně rukách a nikomu ho jen tak nedám….
Když jsem viděla toto téma týdne.. hned mě napadlo kouknout na Google na nějaké ty citáty.. do oka mi padl tento:

1 názor na “Neztrácej naději!”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *