Nedotknutelní

Tento film jsem viděla před několika dny..už jsem ho, ale znala z dřívějška. Byla jsem na něm asi v šesté třídě se svými spolužáky. Už tenkrát se mi líbil a teď se mi líbí ještě víc..okouzlilo mě to, jak je propojená komedie se smutkem..černoch s boháčem.. mrzák se zdravím. Všechny tyto kombinace se tam prolínají a to mě fascinuje. Jestli jste tento film neviděli můžu ho vřele doporučit..je tam i láska, která je tak důležitá.
Začátek je vtipný a konec je dojemný..pár mých spolužaček tenkrát i brečelo, ale většina je vtipná 😉
U filmů se mi také líbí, když se prolíná přítomnost s minulostí, třeba tak jak je to v Titaniku. Film se také o moc vylepší, když je podle pravdy..hned na něj člověk kouká jinak..dokáže se do toho více vcítit… vždy si představuji, jak jsem na jejich místě obou dvou..někdy si představuji, jaké by to bylo kdybych byla závislá na ostatních..nemohla se hýbat, ale zároveň bohatá..k čemu by mi ty peníze byly, stejně by mi zdraví nevrátily.
No a jaké to asi je být na místě toho černocha..být chudý a pak najednou se dostat do domu bohatého, vše musí vypadat jako sen..na druhou stranu je to ale částečné peklo..celé dny musí být chorému k dispozici..ve dne to ještě ujde, avšak v noci to musí být hrozné..to je skoro, jako mít dítě, i když v tomto filmu mohl být někdy zastoupen někým jiným..stejně to muselo pro něj být moc těžké..nebyl na to ani připravený a náhle toto. Nepočítal s tím, že by dostal práci, že by dostal šanci mít lepší život, jaký si každý přeje.
Už jsem řekla tolik věcí a stejně jich ještě moc chybí..velmi moc. Každá situace filmu je důkazem srovnáním mezi kategoriemi (nebo jak bych to nazvala prostě černoch – boháč,..)..v každé situaci jsou obsaženy všechny kategorie najednou, jen někdy se situace zaměřuje na jednu z těch kategorií. Je smutné, že jde vše rozdělit takovými kategoriemi, proč nemůže být každý zdraví, proč nemůže být každý bohatý..proč tolik záleží na tom jestli si běloch..černoch cikán..šikmáč či snad indián..vždyť je to jedno..všichni jsme lidi..všichni žijeme na stejné planetě, tak proč nemůžeme žít všichni spolu..bez hádek.. bez nenávisti a zla.
Jestli jste tento článek dočetli až sem..a film jste neviděli, doufám, že vás tento článek přesvědčil a co nejdříve se na něj kouknete..je vážně dobrý..no a jestli jste ho již viděli napište mi do komentářů, jak se vám líbil či nelíbil..velice mě zajímá váš názor a já už jsem ten svůj vám řekla..tak neváhejte.
A ještě jednou naposled opakuji neváhejte a koukněte se na tento film..
plně věřím, že se vám bude líbit. 😉

4 názory na “Nedotknutelní”

  1. Tento film jsem viděla a moc se mi líbil. Příběh sice není moc složitý, je to trochu jako pohádka o Popelce (ale na tu je zase složitější). Celkově doporučuji. :-)

  2. Tento film jsem viděla a moc se mi líbil. Příběh sice není moc složitý, je to trochu jako pohádka o Popelce (ale na tu je zase složitější). Celkově doporučuji. :-)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *