Mění se mé myšlení a názory

Každý den..nemusíme si to ani uvědomit..se nám trochu změní naše názory a myšlení.
Čteme knihy..v nich se dočteme spoustu zajímavých informací a ať chceme nebo ne trochu nás mění..proto raději moc nečtu, co když mě knihy změní k horšímu? Sice je pravda, že to může být i naopak, ale raději nechci riskovat.
Moje babička řika, že se moje myšlení mění, ale podle toho jak se mění názory a myšlenky mého táty a mámy. Toto když mi říká tak mě to ničí mám snad svojí hlavu tak proč bych se měla po někom opičit a když se opičím tak jenom kvůli tomu, že mi ten názor přijde správný, což mojí babičce evidentně ne..dost mi to na ní vadí..myslí si, že chci být jako ona, chce mi upravovat moje názory podle toho jaké jsou ty její..ale já mám svůj názor, který je zase podle mého názoru správný, tak proč bych ho měla měnit, když si myslím, že mám taky pravdu.
Co si o tomto myslíte vy..mám si nechat změnit názory podle toho jak to chce moje babička a nebo i když se jí to nebude líbit se na ní vykašlat?

8 názorů na “Mění se mé myšlení a názory”

  1. ,,…proto raději moc nečtu, co když mě knihy změní k horšímu? " -> tohle mi přijde spíše jako výmluva, ne? :D ČTENÍ KNIHY JE LEPŠÍ NEŽ EXTÁZE! :D

  2. ,,…proto raději moc nečtu, co když mě knihy změní k horšímu? " -> tohle mi přijde spíše jako výmluva, ne? :D ČTENÍ KNIHY JE LEPŠÍ NEŽ EXTÁZE! :D

  3. Taky mi to přijde trochu jako výmluva…ale tak to je tvá věc zda-li čteš nebo ne :-) a co se týče těch názorů.. a tak. Musíš tomu nechat čas…až jednou babička nebude řekneš si že v plno věcech měla pravdu. Uvědomíš si to ale to už jí to asi nebudes moc říct…Babi ano měla jsi pravdu. bohužel to je tak i u mě, vždycky mě vštepoala její nazry na svět na lidi atd. a já s eozčilovala a tedka jí v něčem, ne ve všem, dávam za pravdu a nemůžu jí to říct a strašně mě to mrzí… :-( Ale co takhle to je a bude …:-)Měj své názory ale neodmítej i názory druhých. ;-)

  4. Taky mi to přijde trochu jako výmluva…ale tak to je tvá věc zda-li čteš nebo ne :-) a co se týče těch názorů.. a tak. Musíš tomu nechat čas…až jednou babička nebude řekneš si že v plno věcech měla pravdu. Uvědomíš si to ale to už jí to asi nebudes moc říct…Babi ano měla jsi pravdu. bohužel to je tak i u mě, vždycky mě vštepoala její nazry na svět na lidi atd. a já s eozčilovala a tedka jí v něčem, ne ve všem, dávam za pravdu a nemůžu jí to říct a strašně mě to mrzí… :-( Ale co takhle to je a bude …:-)Měj své názory ale neodmítej i názory druhých. ;-)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *