Život mimo Zemi

No jestli chcete vědět pravdu..tak ani nevím jestli by se mi líbil. Proč? (klikni na celý článek a uvidíš :D)
Tak jo a teď odpověď. Na tuto otázku neznám odpověď z toho důvodu, že se mi líbí zde na planetě Zemi..jsou zde řeky, jezera moře a oceány..lesy, pouště, pastviny. Vše je zde moc pěkné. A proto se ptám může vůbec existovat hezčí místo než naše planeta? Možná ano, možná ne.
Ano, možná taková planeta existuje, ale kdyby jsme jí osídlili my..my lidé, kteří všude vyrábíme plasty a pohazujeme odpadky, kde se nám zlíbí..hned by jsme tuto planetu zničili, stejně jako teď ničíme Zemi.
Někdy si říkám, jestli by nebyl život lepší bez nás, bez lidí. Co myslíte?
Osud naší planety je jen v našich rukou.
Na druhou stranu, kdyby jsme objevili novou planetu, která ještě není od nás zničená, možná bychom se nad sebou zamysleli..a řekli bychom si..vždyť nám příroda dala druhou šanci..tak přece teď jí nemůžeme zase promrhat a další planetu zničit.
Také je však pravda, že by se jistě našli idioti, kteří by bezohledně ničili nadále.
Teď mě ještě napadlo..že bychom mohli osídlit novou planetu, ale poslali bychom na ní jen takové lidi, kteří by tuto planetu žádným způsobem neničili. (Mezi tyto lidi bych samozřejmě patřila i já :D)

4 názory na “Život mimo Zemi”

  1. Myslím, že téhle planetě jako takové je celkem fuk, co děláme. Jde jen o nás lidi – něco se nám líbí, tak si to chceme nechat. Líbí se nám panda, tak ji budeme chránit, blábolit o životním prostředí a pralesech. Komár se nám nelíbí a každýmu je to jedno, když je budeš masově vraždit :D To my potřebujeme vzduch, ne planeta…

  2. Myslím, že téhle planetě jako takové je celkem fuk, co děláme. Jde jen o nás lidi – něco se nám líbí, tak si to chceme nechat. Líbí se nám panda, tak ji budeme chránit, blábolit o životním prostředí a pralesech. Komár se nám nelíbí a každýmu je to jedno, když je budeš masově vraždit :D To my potřebujeme vzduch, ne planeta…

  3. Máš pravdu, ale podle mě může být užitečné úplně vše i komár..proto by jsme neměli ubližovat ani jim, vždyť stačí dát síť do okna a nemusíme mu přeci ublížit 😉[1]:

  4. Máš pravdu, ale podle mě může být užitečné úplně vše i komár..proto by jsme neměli ubližovat ani jim, vždyť stačí dát síť do okna a nemusíme mu přeci ublížit 😉[1]:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *