Legenda o vášni

Opět po nějaké době jsem si našla chvíli čas napsat nějaký ten článeček.. zároveň mám i chuťněco psát.. což je také velmi důležité, protože když se nesejdou tyto dvě věci dohromady, je to na nic.
Tentokrát jsem se rozhodla napsat pár slov o filmu, který se jmenuje Legenda o vášni.. hraje zde Brad Pitt a Anthony Hopkins, což jsou dva herci, kteří patří podle mého názoru mezi ty, o kterých mohu říci, že umí hrát narozdíl od jiných. Oba jsem je již vyděla pohromadě hrát ve filmu Seznamte se, Joe Black (o kterém jsem již pár řádek na blog napsala zde) .. takže jim asi vzájemná spolupráce vyhovuje 😉

Tento film jsem viděla.. je to asi týden v televizi. Nejdřív jsem si myslela, že to bude běžná romantika, kde zkrátka využijí toho, že má Brad Pitt pěkný tělo.. na závěr vše skončí happyendem a je to.. film se ale brzy zvrtnul v příšerné drama.. a v tu chvíli mi začalo docházet, že jsem již film viděla.. už hodně hodně dávno.. a vybavila se mi jedna příšerná scéna, kde odražená kulka zabije nějakou dívku.. nic jiného jsem si nepamatovala.. což jak jsem brzy zjistila je hodně málo.. protože hororových scén je ve filmu mnohem více.
Film se mi moc líbil.. nemohu bohužel posoudit, jestli se můj názor na film změnil, protože si skutečně ze své první podívané na film pamatuji jen útržky. Každopádně teď mi přišel velmi zajímavý.. a zároveň je velmi vhodný k tomu, když člověk potřebuje upustit emoce, protože zde se dá brečet pomalu u každé scénky.. je to skutečně silný.. velmi smutný příběh a všichni herci se své role ujmuli velmi věrohodně, takže se do postav dokážete velmi snadno vcítit a spolu s nimi trpět.
Možná co bych trochu filmu vytknula je to, že je skutečně nevěrohodné, že by se tolik hrůz stalo jednomu člověku.. každopádně, když se na film zrovna díváte, tak vás toto ani nenapadne, protože jste dějem unášeni kupředu.. zároveň však máte také chuť se na film přestat koukat, protože některé scény jsou skutečně hrůza.
Film také nutí se člověka zamyslet nad smyslem války.. nad potrhlostí dnešní společnsti atd.
Za mě mohu film doporučit, ale asi není úplně vhodné se na něj koukat na večer, protože na následné klidné spaní to skutečně nebude.
Budu velmi ráda i za vaše ohlasy, pokud jste film viděli 😉
Ještě jedna fotka na závěr, kde mu to moc sluší.. takový roztomilý nadržený pohled 😀 <3
I když o toto ve filmu skutečně vůbec nejde.

10 názorů na “Legenda o vášni”

  1. [8]: Asi to zkrátka beru ze svého úhlu pohledu, že bych to asi nezvládla.. myslím, že bych našla bezpečí v náručí milujícího muže (v jeho případě ženy).. a pak najednou přijít i o toto.. to je prostě hrůza.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *