Křivoklát

O prázdninách, či zkrátka když mám volno velice ráda trávím čas turistikou…jezdím do zoo, do různých muzeí a nebo jdu jen tak na procházku do lesa či kolem vody. Tentokrát jsem byla o velkých letních prázdninách na Křivoklátu. Je to krásný hrad. Je to můj nejoblíbenější hrad hned po Karlštejnu. Ten je pochopitelně ze všech hradů, zámků a jiných staveb prostě nejhezčí.
Křivoklát je velice krásný hrad s úžasnou přírodou kolem…stromy listnaté i jehličnaté, květiny všeho druhu…to vše kolem této úžasné památky roste. Tentokrát zde, ale nebudou fotky přírody, ale jen jedna fotka a to fotka Křivoklátu, kterou jsem udělala, hned jak jsem poprvé tento hrad spatřila, také je to fotka ze všech nejhezčí, kterou jsem na tomto místě nafotila.

16 názorů na “Křivoklát”

  1. Taky mám ráda turistiku, ale poslední dobou nějak nemám s kým chodit a samotnou mě to nebaví…musím s tím něco udělat. Na Křivoklátu jsem ještě nebyla.

  2. Taky mám ráda turistiku, ale poslední dobou nějak nemám s kým chodit a samotnou mě to nebaví…musím s tím něco udělat. Na Křivoklátu jsem ještě nebyla.

  3. Cestování a turistika je super, už teď se těším na léto, až se zase bude moct na takovéhle výlety vyrážet. Křivoklát vypadá pěkně, určitě by ho to chtělo zařadit do letošního seznamu 🙂

  4. Cestování a turistika je super, už teď se těším na léto, až se zase bude moct na takovéhle výlety vyrážet. Křivoklát vypadá pěkně, určitě by ho to chtělo zařadit do letošního seznamu 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *