Pes

Koukněte se na tohoto..roztomilého pejska. Tento hafík, žije nedaleko školy, kam chodím.
Je to chudák je pořád zavřený na dvorku a nikdy nechodí ven..vždy když jdu kole, dám mu něco dobrého k snědku, vím je to k ničemu stejně tam bude zavřený, ale lepší než nedělat nic.
Majitelé tohoto psa měli dříve dogu, která se zbláznila z toho jak byla pořád zavřená. Když umřela na stáří, tak si pořídili tohoto chudáka, který dopadne asi stejně..je to hrozné. Nesnáším lidi, kteří nevenčí své psy a klidně je nechají, aby se zbláznili. Představte si, že by jste byli celý život zavřený na nějakém dvorku a nikdo by si vás nevšímal. Občas by jste dostali najíst a spali by jste v nějaké boudě..stanu či v něčem jiném. Prostě hrůza. Jaký je váš názor na tuto věc?

19 názorů na “Pes”

 1. Pravda, že za tou mříží vypadá uboze, chudinka! Ale hlídací psi se dřív nikdy nevenčili pokud měli větší dvorek a páníčky, kteří je měli rádi!

 2. Pravda, že za tou mříží vypadá uboze, chudinka! Ale hlídací psi se dřív nikdy nevenčili pokud měli větší dvorek a páníčky, kteří je měli rádi!

 3. Máme tři havinky, velkou zahradu ale vím že není nad pořádnou probíhačku v přírodě. K té doze. Ony totiž se ti mohou zbláznit i když mají výběh jak hrom, a jsou hýčkané. Mají k tomu totiž sklony a jsou díky tomu tak trochu nevyzpytatelné….znám případ kdy naprosto skvělé a šťastné dogy napadly zničehož nic svého majitele a málem ho utrhaly a ukousaly k smrti…..

 4. Můj názor co se týče tohoto je asi takový..doga již od přírody je taková trochu divočejší..když takového psa rozmazluješ, tak se mu to nemusí líbit..představ si to na sobě, kdyby v 18 letech ti mamka dávala plíny a dudlík do pusy..asi by se ti to také moc nelíbilo, ale zase mi přijde divné, že by ho ukousaly k smrti, buď je to lež a nebo za tím musí být ještě něco jiného.[6]:

 5. [7]:Nebýt toho že jeho žena přišla z nákupu a okamžitě zavolala policii tak ano. Oba psi bohužel museli zastřelit protože se vrhly i na ně. Doga je pes který patří do rukou zkušených kynologů kteří dokáží takovým situacím trochu předcházet či je zvládat….ten pán chodil na návštěvu k nám do domu k sousedům….pak si pořídil dvě nádherné kolie. Modrou a zlatou…..

 6. Je to zvláštní, že ty dogy takhle napadli člověka..mám jednu kamarádku a ta má také dogu, ale hodnou ta by ani mouše neublížila..podle mého názoru k tomu museli mít nějaký důvod a nebo si chtěli dát něco k jídlu :D

 7. [9]: Kdepak, ti psi byli braní jako rovnocení partneři, všude s nimi jezdili…prostě takové případy bohužel jsou, a nejen u dog. Prostě molosoidní plemena v sobě nesou určité riziko toho že jim hrábne a někdy zcela bez zjevného důvodu….

 8. [11]: Sorry….to je pak těžké.  Píšeš že máš ráda psy, ale víš o nich i něco dalšího než jen že to jsou miláčci? Nedokážeš jak je vidět přijmout i to, že mohou být nebezpeční a nevyzpytatelní. Takže v takové diskuzi už dál nechci pokračovat….

 9. O psech vím víc než si myslíš..přečetla jsem tisíce encyklopedii doma mám dva psy, znám spoustu lidí co mají psy..vím o psech hodně, vím, že mohou ublížit, ale ne jen tak..to jedině, že by měli třeba nějaké psychické problémy jako se to stává u lidí..i v novinách se přece píše, že nějaký vrah někoho zabil atd…kdyby psi měli noviny bude tam napsané to samé 😉[12]:

 10. [13]: Ano, to je ono….slepá víra v to co je psáno to je dáno. Myslíš že přečtením tisíců encyklopedií získáš zkušenosti? Že můžeš říct Vím jak se kdo zachová? Jak dlouho máš své psy? Já žiju se psy už skoro třicet let, šest se pohybuji po výstavách a mluvím s chovateli. Za ta leta jsem měla šest psů, z toho vždy jednoho od stejného plemene. Každý byl jiný a každý se choval jinak. Někdy i dost útočně bez zjevného důvodu. Nemůžeš proto nikdy vědět co v kterém dřímá a říct Ne….on není schopen to udělat. On je schopen to udělat, jen ty nejseš schopná tomu uvěřit….

 11. Zkušenosti tím nezískám..získám tím nějaká fakta..ty jsou sice k ničemu, ale aspoň trochu si můžu udělat představu jak se dané plemeno chová..psů jsem měla celkem sedm..a jsem s nimi už od té doby co jsem se narodila..na výstavy jsem jezdila také, ale teď už na to nejsou peníze..kdybych se měla řídit tím co zde píšeš tak bych musela doma nosit brnění, abych se nemusela bát, že na mně skočí můj pes..já psům bezmezně věřím a tím pádem věřím i tomu, že nic neudělají jen tak, chápu, že na tuto věc má každý jiný názor, ale já ten svůj rozhodně nezměním.[14]:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *