Fantazie

Fantazie. To je dar, který buď máte, píšete knihy, povídky, příběhy, a nebo si jen tak představujete, co byste chtěli v budoucnosti zažít. A nebo ji máte méně. To je poté lepší knihy nepsat. Vám se možná líbí, protože jste se snažili svojí fantazii co nejvíce zapojit, ale lidé kteří ji doopravdy mají, tak bude taková kniha doopravdy nudit.
Já, podle mého názoru, mám fantazii až příliš velikou. V noci nemůžu opustit postel, bojím se, že pod ní něco je.
V noci se nikdy nekoukám do zrcadla. Bojím se, že tam bude nějaká příšera. Úplně si představuji, jak tam je, jak se jí leknu a to vše kvůli tomu, že jsem viděla jeden díl seriálu Věřte nevěřte… tam byla jedna paní, která v zrcadle viděla sebe, ale jako příšeru, jako obludu. No a potom na konci řekli, že to byla pravda (v tom seriálu jde o to, že se má hádat, jestli to byla pravda a nebo jestli se ten příběh nestal. No a toto se opravdu stalo). Od té doby se bojím, že tam něco podobného uvidím, nedokáži to ovládnout.
Fantazie, však má také své kladné stránky. Můžeme si představovat něco hezkého. Jak se potápíme v moři, nebo jak jsme na louce plné květin. No a když nemůžeme usnout, počítáme ovečky, které přecházejí přes most.
Toto je podle mě fantazie.. dar, kterým si můžete vydělat, ale zároveň něco co vám může znepříjemnit noci, kdy se vám chce na záchod, ale vy se bojíte vyjít z postele.

10 názorů na “Fantazie”

  1. Velice se mi líbí tvoje články, musím říct, že od určitých dílů Věřte nevěřte jsem taky nemohla chodit na záchod v noci nebo se jen odkryt peřinou. Občas se bojim i do dnes. Mnohokrát děkuji za tvůj komentář na mém blogu. Velmi si mě potěšila a malinko rozesmála, protože příběh, který jsem rozepsala, není o mě, nýbrž je vymyšlený :-)

  2. Velice se mi líbí tvoje články, musím říct, že od určitých dílů Věřte nevěřte jsem taky nemohla chodit na záchod v noci nebo se jen odkryt peřinou. Občas se bojim i do dnes. Mnohokrát děkuji za tvůj komentář na mém blogu. Velmi si mě potěšila a malinko rozesmála, protože příběh, který jsem rozepsala, není o mě, nýbrž je vymyšlený :-)

  3. Já jsem si to myslela, že je vymyšlený, ale připadalo mi to tak skutečné, že jsem si myslela, že by jsi to nemohla takhle hezky napsat kdyby se ti to nestalo..a díky za pochvalu

  4. Já jsem si to myslela, že je vymyšlený, ale připadalo mi to tak skutečné, že jsem si myslela, že by jsi to nemohla takhle hezky napsat kdyby se ti to nestalo..a díky za pochvalu

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *