Příznaky nemoci

Škola už sice začala, ale já jsem do ní nešla. Jsem nemocná. Ano máte pravdu, říkáte si, proč to sem píši, koho to zajímá? Píši to sem, proto abych se vás zeptala, co to jsou vlastně příznaky nemoci. Podle mě je to něco, čím nás tělo upozorňuje, že se s ním něco děje a zároveň se i před tím něčím chrání např. horečka.. tělo se při ní zahřeje, tím se snaží zabít viry, které nás napadly, ale také nás upozorní, že ty viry v nás jsou a že bychom měli odpočívat, než se naše tělo s viry dokáže vypořádat. Bolest břicha… když nás bolí břicho, zjevně to znamená, že se děje něco s naším žaludkem. No a bolest hlavy.. ta nám zkrátka říká, že je s tělem něco v nepořádku.
Co my však uděláme, když nás bolí hlava, když máme teplotu nebo nám je špatně od žaludku? Vezmeme si prášek. Tím potlačíme bolest hlavy a břicha no a zmírníme horečku, kterou ale tělo potřebuje, protože tím jak se teplota navýší, virům se v našem těle přestane líbit a dříve odejdou. My ji však zabijeme prášky. No a co potom tělo, jak se má s viry vypořádat? To už necháme na něm, ať se z toho dostane, jak chce.
Popřemýšlejte o tom, jestli si vezmete jeden prášek na večer, abyste se v klidu vyspali do dalšího dne a nebo deset. S tím, že se s nemocí budete vyrovnávat několik dní.. či týden a možná ještě déle a přitom už jste mohli být dávno zdraví.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *