Číča.. první jarní focení

O víkendu jsme byli na chatě.. sestra miluje kočky.. a u popelnic jsme narazli na tohle zlatíčko.. samozřejmě začala kocourka hned hladit.. podvyživeně tedy zrovna nevypadal.. ale i tak mu dala hend něco dobrého.
Chudáček má oko v háji, ale i tak byl děsně krásný.. takový kocour Garfield 😉

Člověk se snaží číču vyfotit, ale ona stále musí dolézat a chtít drbat a prohlížet si zrcadlovku.. prostě hrůza.. zkrátka jsem se jí nemohla zbavit.. sestra hned začala trochu žárlit.
Když se mi konečně podařilo, aby byla tam kde má být.. tak se otočí zády.. jako vážně.. ani jednu šanci mi ten prašivý kocour nedal.. po této fotce šel hned zas ke mně a nechal se drbat.
A po jídle se hezky začal čistit, oblizovat.. tak strašně mu to slušelo.. většinou jsem otrávená, že se nemůže sestra od kočky hnout, ale teď bych tam sama byla celou věčnost a fotila.. bylo mi krásně.. krásná kočička.. sluníčko svítilo, nebe skoro bez mráčku.
Doufám, že už brzy konečně bude na stromech listí a zářivě zelená tráva.. zkrátka už chci, aby byla zima definitivně pryč.. i když tato strará oschlá tráva, když svítilo sluníčko, ybal také děsně sexy.
Na chatě jsme si udělali buřtíky a tím jsme snad definitivně uzavřeli zimu. Ohníček byl krásný. Konečně jsem mohla vzít po zimě sekeru a něco pořádného dělat.. štípala jsem dříví.. pak třísky na ohníček.. šíleně mě to baví.. fakt nechápu proč se učím.. vždyť mě stejně nejvíce baví štípat dříví a nosit uhlí 😀 Asi jsem cvok.

8 názorů na “Číča.. první jarní focení”

  1. [7]: Chudinka.. už jsem viděla víc kočiček bez oka.. ale skutečně jsem ještě nepochopila, jak se jim to může stát.. vždyť kočky jsou velmi šikovné

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *