Útěk před smrtí

Toto téma už od začátku mě velice zaujalo..myslím si, ale že by nikdo neměl utíkat před smrtí..stejně jednoho krásného dne, každého dostihne..měl by se s ní spíše smířit..přijmout to, že prostě musí každý umřít. Měla jsem, mám a doufám, že i budu mít hodně zvířat..a u nich je smrt přítomna pořád..všechna zvířata, která mám se dožívají méně let než já a vzhledem k tomu, že jsme si zvířata pořizovali postupně tak téměř každý rok nějaké zemře..nedá se s tím nic dělat..většinou díky bohu zemřou na stáří, i když nějaká nemoc je občas také zkolý. Když jsem byla menší..no byla to šestá třída, tak to jsi pamatuji, že jsem naposled brečela..zemřela nám andulka jménem Onur (jméno z filmu Tisíc a jedna noc).. no a potom už jsem začla přemýšlet, že to tak prostě být musí..jinak by za chvíli byla planeta přeplněná..a tak od té doby nebrečím, i když na druhou stranu, kdyby mi zemřel můj bráška, pes Alvoušek, tak by se to asi bez slz neobešlo, ale to asi u každého, ale když nám zemřel křeček, tak jsem to celkem zvládla hned.
Smrti se nevyhneme, tak si myslím, že je lepší se s ní smířit, i když vždy přijde, když to nejméně čekáte.

8 názorů na “Útěk před smrtí”

  1. Ako sa hovorí jedina istota je smrť. Preto by sme sa s nou mali zmieriť ikeď to je naozaj naozaj ťažke. no treba s Nou ratať.

  2. [1]:Jak jsi mi teď napsala ten komentář, tak mě napadlo ještě toto..nesnáším, když mi někdo říká, že něco musím..jediné co musím je umřít..jo a ještě se narodit

  3. [3]: Já to mám asi takto bylo by hezké, kdyby po smrti něco bylo, ale zase na druhou stranu, mozek mi prostě říká mrtvola = prostě konec a tím to hasne, tak nesni

  4. Ja sa smrti dosť bojím, a ako sa hovorí "nič nemusím, len umrieť musím". Bohužiaľ je to tak, ale zmieriť sa s tým asi úplne nedá, pretože verím, že každý z nás chce žiť. :-)

  5. Já se nebojím mé smrti ale smrti mích blízkých ať to jsou například lidé nebo i zvířata. Jen bych chtěla aby má smrt byla bezbolestná a abych neměla nějaké trable prostě umřít v klidu a míru.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *