Nesnáším petardy!!

Nesnáším petardy!!
Nepochopím, jak tento druh zábavy může někoho bavit. Miliony zvířat po celém světě umírají hrůzou..klepou se strachy a mi to celé Vánoční svátky stejně děláme. Já vždy tu půlnoc, když končí rok strávím v koupelně..a víte proč? Můj pes tam nejmíň slyší ten kravál, ale stejně to slyší a klepe se..bojí se jít ven..nemůžeme ho vyvenčit..ozve se rána a on hned utíká domů..radši by mu prasknul močák, než aby šel ven.
A když teď na chvíli opustím zvířata..a přejdu k lidem.. tisícům lidí se při této zábavě něco stalo..někomu to urvalo ruku….. jeden můj kamarád..prdlo mu to přímo do obličeje..byl na pár plastických operacích, ale stejně už nikdy nebude vypadat jako před tím.
Proč to děláme? Sama nevím..nechat si urvat ruku jenom kvůli barvičkám na obloze a nebo jestli se vám líbí ten kravál vážně nevím..každopádně já jsem zastáncem toho, že je to totální hloupost se tímto způsobem bavit. Většina mě asi pošle do háje..bude říkat, že plácám nesmysli, ale zkuste se zamyslet.
A ještě jedna věc..a tou jsou peníze..tato zábava stojí tisíce..potom všechny ty petardy vyplácáte za 5 minut..užijete si zábavu..a co potom několik tisíc se někde vznáší ve vzduchu a vy z toho máte pěkný hov**.
A co vy, jak jste na tom s petardami?

3 názory na “Nesnáším petardy!!”

  1. Ano petardy by som zakazala hlavne kôli zvieratám. Nechapem ich zmysel. Fajn 8 minutový ohnostroj a stači? Ale potom to nezmyselné bum bum? nie je ani na čo pozerať! Ps: krásny blog.

  2. Petrady a ohňostroje jsou dva různý pojmy. Ohňostroje se nedělají z petard, petardy nesvětélkují.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *