Ten strom

O víkendu jsem byla po dlouhé době zase ve Slavičím údolí. Už v té době kdy jsem byla v tomto údolí poprvé stál tam krásný mohutný strom.. sice už byl dávno mrtvý.. bez jediného lístečku… ale stál tam.. jakoby údolí hlídal.
To co jsem ale viděla, když jsem tam byla tentokrát, mě absolutně rozebralo. Ten krásný strom.. na půl bez kůry.. jistě kvůli nějakým blbcům, kteří byli opilý. Přišlo mi ho strašně líto.. tak krásný byl a někdo mu udělá toto.. jakoby ho stáhl z kůže. Nejraději bych ho zabila a udělala mu to samé.
Uvědomila jsem si, co pro mě Ten strom znamená.. jak moc je pro mě cenný.. brečela jsem jak malá holka.. jak mu to mohli udělat?.. proč pro boha?.. to si nezasloužil.
Možná mě máte teď za blázna, ale copak vám nikdy na ničem nezáleželo? I když pravdou je, že pro mě by to bylo asi velmi bolestivé u každého stromu.. spíš ale to kdyby ho pokáceli.. u tohoto stromu je to ale ještě horší.. bolí mě, když se ho nějaký blb jen dotkne.. a toto to je katastrofa 🙁 Je mi z toho na nic.
Zde ještě nějaká fotečka pro potešení očí.. aby to nebylo jen o smutku

12 názorů na “Ten strom”

  1. A nebylo to nějaké zvířátko? Jestli byl starý delší dobu, ta kůra visí na vlásku a jestli se přijde divočák podrbat a nebo jelen popasovat… To je hned…

  2. odpoveď na otázku na blogu: ja používam photoshop 🙂 a tutorialy nájdeš na vela stránkach napr. grafika. sk, photoshoplady.com…najlepšie je kukat videa ako znami fotografovia upravuju fotky tam vidíš presne čo treba 🙂 a každopadne cvik a skúšať 🙂

  3. [1]: Zvíře to rozhodně nebylo.. ne do takové výšky a některá kůra byla i opřená a i daleko od stromu.. to by zvíře neudělalo a ani ne tak moc.

  4. Vypadá ten chudák strom hrozně. Ten, kdo to udělal (na zvěř to dle výšky opravdu nevypadá, to by musel být nějaký medvěd) je bezohledný k přírodě. Je jedno, že ten strom je mrtvý a nejspíš tedy nic necítil. Tohle se zkrátka nedělá.

  5. [6]: Mrtvý skutečně je.. už od té doby, co jsem ho viděla poprvé byl mrtvý.. a možná i tím je to o něco horší.. ten darebák či darebáci neměli ani úctu k mrtvému.

  6. Lidé si neumí vážit ničeho, už ani sebe navzájem, možná je to způsobené tím, že už si nedokážou vážit přírody…

  7. Zbytečně se v tomhle případě rozčiluješ na lidi. To, že z odumřelého stromu opadává kůra je naprosto normální a přirozený proces.

  8. Pingback: Slavičí údolí aneb krása mého dětství - Sloní sen

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *