Televize je zbytečná

Zbytečná? Ano, to rozhodně je.. filmy.. stáhnu si je na ulož.to či na ně kouknu online.. reklamy.. mám jich plno na youtube.. zprávy.. nejenom, že mám internet, ale i noviny.. a informace v podobě různých dokumentů? Dokumenty si buď stáhnu a nebo si informace najdu na googlu či si je mohu také najít v knize… ano je zbytečná, a proto ji v dnešní době čím dál více lidí nemá, a nebo má, ale nekouká na ni, ale i přes to všechno má televize pár výhod. Tedy aspoň pro mě. Večer se celá rodina u ní sejdeme, koukáme na ní.. jíme.. povídáme si.. zkrátka jsme spolu a to je rozhodně pozitivní, protože mi přijde, že v dnešní době spolu lidi tráví málo času a nebo ho spolu tráví tak nějak povrchně, jakoby spolu nebyli.
Mám ráda ty večerní chvíle, kdy se všichni po namáhavém dnu, ať ho měl každý z nás jakkoliv těžký, sejdeme, myšlenky se zklidní.. až nakonec někdo z nás občas usne… usne únavou a pocitem bezpečí.
Ano mohli byste říct, vždyť si můžete povídat i bez televize, můžete hrát nějakou hru.. ale jsme unavení.. nechceme hrát hry.. zkrátka jen chceme koukat do blba na nějakou hovadinu a občas u toho prohodit pár slov… a jen zkrátka mít pocit, že jsme spolu a opět jsme den přežili ve zdraví.. i když některé dny umí být skutečně velmi náročné.
V naší rodině také děláme to, že si film stáhneme a poté si ho pustíme na televizi, protože televize má větší a kvalitnější obraz než náš počítač.. takže i když se zdá být televize v dnešní počítačové době skutečně zbytečná, lze u ní najít i pár výhod, proč ji mít a nevyhodit ji do koše, i když možná časem i zmíněné výhody se časem rozplynou v prázdnotu, ale to se uvidí 😉

2 názory na “Televize je zbytečná”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *