Seriál: Doktorka Quinnová

Dnes vám povím něco o seriálu, který se jmenuje Doktorka Quinnova.. když jsem si četla posledních pár článků, které jsem sem napsala.. zjistila jsem, že píši několikrát, že jsem se za poslední dobu.. za poslední půl rok změnila..je to pravda, jsem jiná, ale ne ve všem.. tento seriál jsem prvně viděla, když mi bylo sedm, možná osm let a tento seriál jsem viděla po druhé právě v patnácti před půl rokem..a díky němu jsem se začala tolik měnit. Když jsem byla malá, dívala jsem se na to očima dítěte.. dítěte, které toužilo po dobrodružství, lásce.. a teď najednu stranu se na tento seriál koukám jako dítě, na stranu druhou jako puberťák.. hraje tam Joe Lando, což je jeden z nejhezčích mužů.. v mém „žebříčku“.. za druhé mu zde napsal autor výbornou povahu.. je to ten, který zastává dobro, ten který miluje, je věrný a je schopen pro lásku zemřít, ale také muž, který si prožil i velké utrpení. A nakonec se na to koukám z té strany.. Pravdy, kterou poznávám.. hledím, jak Sully (Joe Lando) trpí, když do města, kde bydlí, má vést železnice.. kdyby jen tušil, co čeká jeho děti.. a děti jeho dětí atd.. v budoucnu, že nebudou jen vlaky, ale také metro, auta, tramvaje, letadla.. zkrátka.. beton.. asi by se utrápil k smrti.. Sully který se snaží pomáhat indiánům, kteří předtím pomohli jemu a darovali mu moudrost.
Ano přiznávám je v tomto seriálu spousta věcí, které nejsou pravdivé.. žádný muž neříká své ženě milionkrát deně Miluji tě.. žádný není takový hrdina.. je zde spousta věcí přehnaných, ale něktré.. ty základní, ty pro mě důležité ty jsou pravdivé.. jeho nekonečná moudrost, také není reálna.. asi, ale i tak.. i když by to žádný z mužů nikdy neřekl.. tolik mouder.. nic to neněmí na tom, že jsou pravdivá.
(Google.com)
Je to příběh o muži, který přišel o vše.. při porodu mu zemřela manželka i s dítětem a on se vydal do války zapomenout.. poté se vydal do lesů.. kde nejdel, nespal a málem zemřel a tam ho našli indiáni. Pomohli mu.. pomohli mu najít cestu, kudy má jít.. naučili ho spoustě věcem a jak už jsem říkala darovali mu moudrost.. a poté je to o ženě.. která se stala doktorkou, i když to v té době bylo velmi neobvyklé.. vydala se na západ.. pomáhat lidm.. tam se seznámila s jednou ženu.. staly se kamarádkami a když pak tu ženu uštkl had.. ona svěšila své děti do její péče.. těsně před smrtí.. a pak zde také našla svou lásku Sullyho.. s kterým má ještě holčičku Katie.
Sully mi dává naději, že existují takoví, jako je on, i když je to smyšlený film.. dává mi naději.. nikdy se nevzává a já se také nevzdám.
A na závěr fotka tohoto sexy chlapíka 😀 <3
(Google.com)

17 názorů na “Seriál: Doktorka Quinnová”

  1. O tomhle seriálu jsem nikdy neslyšela… ale zní celkem zajímavě 🙂 Ale spíš bych si ten příběh raději přečetla (jako správný knihomol :D)

  2. O tomhle seriálu jsem nikdy neslyšela… ale zní celkem zajímavě 🙂 Ale spíš bych si ten příběh raději přečetla (jako správný knihomol :D)

  3. [1]:Přečíst to těžko.. každý díl je o něčem jiném.. a vzhledem k tomu že jich je tak 120 a o každém psát knihu.. ne to nejde.. vůbec si nedovedu představit, jak by ta kniha vypadala.. můžeš ale zkusit první neboli pilotní díl na ulož.to a uvidí se.. buď se ti to bude líbit nebo ne.. každý jsme jiní.. takže to nedokáži posoudit 😉

  4. [1]:Přečíst to těžko.. každý díl je o něčem jiném.. a vzhledem k tomu že jich je tak 120 a o každém psát knihu.. ne to nejde.. vůbec si nedovedu představit, jak by ta kniha vypadala.. můžeš ale zkusit první neboli pilotní díl na ulož.to a uvidí se.. buď se ti to bude líbit nebo ne.. každý jsme jiní.. takže to nedokáži posoudit 😉

  5. Některý díl tohoto seriálu jsem viděla, ale nějak mi vypadl z paměti. Asi proto, protože jsem neviděla díly všechny! :-D

  6. Některý díl tohoto seriálu jsem viděla, ale nějak mi vypadl z paměti. Asi proto, protože jsem neviděla díly všechny! :-D

  7. Pingback: Jsem RYBA - Sloní sen

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *