Rána se zahojí, ale jizva zůstane

Jako téma jsem si pro tentokrát vybrala můj nejoblíbenější citát, který podle mého názoru na 100% nejhezčí. Zde je:
„Rána v srdci se zahojí, ale jizva zůstane navždy.
Když si toto řeknete, co si pod tím představíte?
Já toto:
Každý člověk měl někoho, koho měl hrozně moc rád, někoho na kterém mu doopravdy záleželo, někoho za kterého by položil i život. Tento člověk ho poté, ale zradil. Když nás někdo takto zradí..tak to je ta rána. S dotyčným se poté už nikdy nevidíme, i když jsme na tuto osobu naštvaní a už jí nikdy nechceme vidět, tak stejně nám navždy poznamená, navždy nám zůstane v srdci. I když tu osobu nesnášíme kvůli tomu jak nás zklamala, tak stejně si jednou za čas na ní vzpomeneme, na to hezké co jsme s ní prožili..tyto vzpomínky v nás zůstanou navždy a to je ta jizva.
Dalším příkladem jak také jde tento citát vysvětlit je toto:
Měli jsme někoho milovaného na kterém nám záleželo, ale přišli jsme o něho..smrt..autonehoda..či něco jiného..ztráta této osoby nás velice zarmoutila srdce jakoby chtělo puknout. Časem si na život bez této osoby zvykneme, rána na srdci se zacelí, ale vzpomínky..ta jizva, ta zůstane navěky..nedá se s tím nic udělat.
Zde jsem uvedla dvě možnosti, která z nich platí u vás? a nebo jste měli štěstí, že zatím ani jedna a nebo snad jiná, kterou neznám, která mě nenapadla?

9 názorů na “Rána se zahojí, ale jizva zůstane”

  1. Děkuji za moc hezký komentář..a k těm zdrojům ty neudávám kvůli tomu, že prostě najedu na google tam najdu nějaký ten citát a pak k němu něco zde napíši..problém je v tom, že ten samý citát je na googlu 100x a pokaždé ho napsal někdo jiný..a kdo ho napsal první tak to je těžké dohledat..a přijde mi hloupé uvádět zdroj jako google nebo wikipedie a nebo tak něco. A také abych nezapomněla obdivuji tě, že dokážeš zapomenout to mně nejde. [3]:

  2. Děkuji za moc hezký komentář..a k těm zdrojům ty neudávám kvůli tomu, že prostě najedu na google tam najdu nějaký ten citát a pak k němu něco zde napíši..problém je v tom, že ten samý citát je na googlu 100x a pokaždé ho napsal někdo jiný..a kdo ho napsal první tak to je těžké dohledat..a přijde mi hloupé uvádět zdroj jako google nebo wikipedie a nebo tak něco. A také abych nezapomněla obdivuji tě, že dokážeš zapomenout to mně nejde. [3]:

  3. Ta jizva, ale nemusí být, pokud se s tím člověkem rozejdeš v dobrém a zůstanou ti jen hezké vzpomínky. Aspoň tak to řeším já. :-)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *