Knihomolství

Knihy a já..
Můj vztah ke knihám je velice zvláštní..knihy mám ráda, ale knížek které by mě něčím zaujaly je velice málo..někdy mi přijde, že aby vůbec nějaká taková kniha existovala musela bych jí sama napsat..no a to se mi zatím nechce přeci jenom mám ještě čas..vždyť jsem ještě puberťačka. Jediné knihy, které čtu jsou Verneovky..neboli knihy, které napsal Jules Vernejen tyto knihy..jsou napínavé od začátku až dokonce a proto je také celé přečtu. Další typ knížek, který mě také nikdy neomrzí jsou encyklopedie o zvířatech..zvířata..jsou součástí mého života a život bez nich..raději bych zemřela..snažím se o nich vědět co nejvíce informací, abych jim v budoucnu mohla pomáhat..chránit.je pře záhubou..chránit je před člověkem.
A teď na závěr napíši něco, co se týká toho knihomolství..každý z nás si pod tím to pojmem představí někoho, kdo rád čte, kdo miluje knihy..takových lidí podle mně je spousta..ale tito lidé mají knihy rádi ale věc kterou milují je počítač..dávají mu přednost před knihami i když nám někdy mohou dát knihy mnohem více než počítač..a všechny ostatní elektronika..člověk, který doopravdy knihy miluje, je ani za počítač nevymění a takových podle mého názoru moc není..já nejsem ani milovníkem knih ani milovníkem elektroniky já jsem milovníkem přírody, přírody kolem nás..nejraději si vyjdu do lesa..kde urovnám svoje myšlenky, je to pro mně nejlepší..lepší než si kazit oči u počítače a nebo číst knihu, která mě stejně časem omrzí.

4 názory na “Knihomolství”

  1. Já se řadím mezi klasické knihomoly. Knih mám více než 3000 a téměř všechny jsem přečetla. Výjimkou jsou ty, které jsem si koupila minulý měsíc a schovávám si je na letošní italský pobyt.

  2. 3000 knih bych nepřečetla ani za celý život 😉 No a toho Verna čtu protože právě jak píšeš dospívám..a také máš pravdu v tom, že je vizionář, proto ho také obdivuji 😉[1]:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *