Pusa na dobrou noc

Co pak existuje něco krásnějšího než pusa na dobrou noc..já myslím, že ne. Ten příval lásky, který člověka na těch pár okamžiků zavalí nejde popsat. Těch pár chvil na které nejde na dosmrti zapomenout. Ten úžasný moment, když víte, že vás má někdo rád, že mu na vás záleží nejde vyslovit. Miluji svou rodinu a kdybych nedostala pusu na dobrou noc, tak asi umřu, je to jenom pusa, ale pro mě je to celý svět. Bude mi skoro 15 a stejně se bez pusy neobejdu, možná si někdo pomyslí, že nejsem normální, ale je to spíše na opak. Když někdo usne bez pusy na dobrou noc, je nenormální on ne já, jak může usnout bez něčeho, co nejde vyčíslit penězi..co nejde koupit. Každá pusa na dobrou může být poslední a proto si každou musíte i tak užít. Vždy se modlím, aby další večer opět přišla ta PUSA, aby opět přišlo to blaho a z toho pomyšlení, že jednoho dne nepříjde je mi úzko.
Někteří dostávají pusu jen od mámi či naopak jen od táty a já jsem strašně moc ráda za to, že dostávám od obou. Je to to nejcenější, co mi kdo může dát..nejen teď k Vánocům, ale po celý rok.
Je mi hrozně moc líto těch dětí, kteří nemají rodinu, kteří neznají ten úžasný pocit lásky a bezpečí, kterou nám rodina dává. Já vím, tito lidé asi netouží po tom, aby je pořád někdo litoval, ale jak nelitovat někoho, kdo je na tom tak bídně.

4 názory na “Pusa na dobrou noc”

  1. Pěkné. Souhlasím s tebou. Mně bude skoro za půl roku 18 a pokaždé, když jdu spát, jdu dát mamce pusu, občas i tátovi 🙂 Nestydím se za to. 🙂

  2. Ja mám 19 rokov, a už nedostávam pusu od rodičov na dobrú noc. Občas sa stane že hej, ale už málokedy. Nechápem, prečo by sa mal niekomu niekto za to smiať, veď to je krásny prejav lásky a že ťa ten rodič má rád. :-)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *