Ovce & pejsek & kvítí

Jak žiji ve městě, tak už jsem dost dlouhou dobu neviděla ovce a tak jsem se je vydala fotit.. majitel těchto ovcí měl dříve dva Irské tinkery.. což je asi to nejkrásnější plemeno koně na světě.. ty už ale teď bohužel nemá, ani nevím proč, ale tyto ovečky, jsou také úžasné, zvědavě si mě prohlíželi a říkali si asi, co to na ně kouká za puberťačku, pak je to přestalo bavit a začali si žrát trávu a mě si přestali všímat, což mě celkem naštvalo, myslela jsem, že jsem více zajímavá a prý ne.
Tato byla asi nejvíce odvážná, musela jsem si jí vyfotit hrozně se mi líbili její oči, takové hypnotizující, které ti kouknou až na dno duše.
Cestou zpět jsem ještě, bohužel za plotem, potkala tohoto krásného hafíka.. tvářil se tak smutně.. byl vůbec někdy venku, jen tak se proběhnou a ne pořád na té příšerné zahradě.. těžko říct.
Měl krásné oči, které se koukali tak zoufale.. žádali o pomoct.. o vysvobození, z toho utrpení. Jak ráda bych mu pomohla, ale jak musela, bych takhle zachránit i tisíce dalších psů.. toto je jenom jeden z nich. Vždy, když vidím nějakého takovéhoto psa, je mi smutno.. chtěla bych vzít na sebe jeho utrpení, ale to bohužel nejde. Je mi smutně a mám zlost i se stydím.. za nás za lidi, jak vůbec můžeme být tak zlí na tyto bezmocné, němé tváře.
A jak vždy když jdu ven, tak i tentokrát jsem šla okolo tohoto krásného keře, který kvete celý rok.. ať prší, či sněží.. ať jsou třicítky či deset pod nulou pořád takto krásně kvete.. nádhera, kterou ho příroda obdarovala nejde popsat.
Tato poslední fotka se mi hrozně líbí a to ne jenom kvůli tomu, že je na ní ten překrásný květ, ale i to pozadí.. ty rozmazané květy za tím hlavním zostřeným květem.. této fotce dávají skvělou atmosféru.. musím se pochválit tato fotka se mi skutečně povedla 😉
Bydlím sice ve městě, ale stejně i zde je spoustu krásných věcí, které se dají fotit a které svou krásou lahodí srdci i očím. Stejně bych, ale byla mnohem raději, kdybych žila na vesnici, tam je těchto krás mnohem víc.

15 názorů na “Ovce & pejsek & kvítí”

  1. [1]: No na Hawaji tedy nejsem, ale nasněženo taky nemáme.. včera padaly asi 5 minut takové krupky a dnes je předčasné aprílové počasí prší a pak najednou se přižene vítr a déšť občas i blesky.. takové menší bouřky, při kterých ale člověk promokne skrz na skrz za pár vteřin.. a na závěr děkuji za pochvalu i za radu 😉

  2. Ten pejsek má opravdu smutný pohled. V tom možná bude i něco víc, než to, že je za plotem. Moje kamarádka má na venkově několik psů, jasně že na oploceném dvoře. Bere je ale jak na pravidelné procházky, tak do domku na "pomazlení".

  3. [5]:Spousta lidí si myslí, že když je pes na zahradě venku.. tak že nemusí chodit na procházky, že mu zahrada stačí a nedokáží pochopit, že to tak není a myslím si, že tento pes.. na fotce.. se tvářil tak smutně, proto že viděl mého psa, který si v klidu pobíhal okolo.. myslím, že mu záviděl jeho svobodu, kterou nemá a která mu tolik chybí.. no a jestli měl někde na zahradě boudu to nevím, ale možná ho brali dovnitř, protože zas tak zoufale nevypadal.. ono každý pes umí dělat smutný oči i ten nás, který místo granulí, žere pořád vařený od oběda a špatně se rozhodně nemá 😉

  4. Ovce jsem pozorovala taky před pár dny! A za plotem pozoruju sousedovic pejska, občas tam brečí, asi nechce být sám na zahradě, ale naštěstí je to vždycky jen chvilku. Krásné kvítky!

  5. [10]: No tento pes se mi zdál celkem tlusťoučký, ale kdybych měla každého strádajícího psa nahlašovat na policii, tak jsou v base skoro všichni

  6. [14]: Píši podle nálady a také když mám čas a poslední dobu se tyto podmínky zatím nesešli.. ale neboj brzy sem nějaké články dám mám jich pár rozdělaných v Rozepsaných, brzy je dokončím a hned je sem dám 😉

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *