Oči

Oči o člověku během chvíle prozradí vše..jaký je, jakou ma náladu, jak se cítí..stačí se jen do nich správně podívat a chvíli se zamyslet, co asi tak mohou v tu chvíli vyjadřovat.
Uvedu příklad na psovi..když jsou jeho oči takové lesklé..plné života je šťastný a má dobrou náladu. Naopak, když jsou takové divné, smutné..hned poznáte, že je něco špatně. Takto je to i u lidí. Oči nám také dokážou říci, jaká je osoba ve skutečnosti..např. učitelka, když se bude tvářit mile, ale z očí jí budou šlehat blesky..asi vás napadne, že si na milou jen hraje..u psa, když bude mávat ocasem, ale oči budou takové naštvané hned poznáte, že sice mává ocasem, ale jinak chce zaútočit.
Já osobně oči miluji..každé vypadají trochu jinak..mají jinou barvu.modré, modrošedé, zelené, hnědé, nebo tak něco mezi..každý odstín je tak trochu jiný a přesto vypadají všechny překrásně. Některé koukají upřímně, některé naštvaně či ospale stejně jsou to však pořád ty oči, které jsou vždy krásné. Líbí se mi, že neumějí lhát..nedokáží se přetvařovat, vždy říkají pravdu a to je úžasné.
Oči mám takéráda, kvůli tomu, že kdyby nebylo jich tak nic nevidím a být slepá by se mi doopravdy nelíbilo..nic nevidět..nevidět tu krásu kolem mě, by mě zabilo. Nemohla bych se koukat na hvězdy, na západ slunce, který je tak krásný. Na vodu..řeky či moře..prostě na nic.
A co vy, co vás napadne, když se řekne slovo oči?
                                   (Google.com)

2 názory na “Oči”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *