Nový fotoaparát

Nový fotoaparát
Tento článek je spíše otázkový než nějaký, kde něco budu sdělovat vám. Dostanu nový foťák a chci, aby jste mi nějaký doporučili
Budou Vánoce a poté v únoru mi bude 15 let a tak se moje babička rozhodla, že mi koupí fotoaparát, který by byl konečně jenom můj a nikoho jiného. Na konci minulého školního roku jsme byli se školou v zoo všichni tam měli úžasné fotoaparáty. Lev který byl 300m od nás, vypadal jako by byl těsně vedle mě, bylo to neuvěřitelné. V zrcadlovkách se moc nevyznám a proto potřebuji radu, chci nějaký dobrý foťák, ale zase za co nejlepší cenu, nějaký který by dobře fotil přírodu, protože tu bych fotila rozhodně nejvíce. Taky bych velice uvítala, kdyby jste mi aspoň řekli nějaké základy podle čeho si vybrat tu nejvhodnější zrcadlovku, která by uměla fotit, tak jak věci doopravdy vypadají a nebo i lépe, než jsou ve skutečnosti.
Potřebovala bych, jak nějaké doporučit, tak i poradit, jaké všechny funkce vůbec existují, jestli jsou důležité či jestli se bez nich dá obejít. Velice by mě potěšilo, kdyby jste mi napsali i osobní zkušenosti, klady a zápory, nebo mi i poslat na e-mail (jolana@seznam.cz) nějaké fotky, co jste nafotili, abych mohla různé fotoaparáty srovnat a rozhodnout se. No a na závěr, by mě zajímala odpověď možná na trochu blbou otázku, jestli je nějaký rozdíl mezi fotoaparátem a zrcadlovkou a nebo jestli je to stejná věc, ale jinak řečená, abych se uměla na co ptát.
No doufám, že se někdo obětuje a vše mi vysvětlí, tak abych to pochopila..tím mám namysli pořádnou slohovou práci a možná i nějaký ten e-mail s fotkami. Tomu kdo se obětuje předem moc děkuji 😉
Takhle nějak si to přectavuji (chci rozhodně černej) :

12 názorů na “Nový fotoaparát”

  1. Pokud jsi uplna zacatecnice a fotak chces pouzivat jednou zacas k foceni prirody atd.. Kup si nejaky obycejny digitalni. Podle mne ti budu stacit:) informace o rozdilu mezi fotakem a zrcadlovkou si vygoogli :D mislim si ze zrcadlovku je dobre si koupit jenom drazsi – od zname znacky.. Kdyz to fotak te treba hodne dobry vyjde na 5000 a bude ti to uplne stacit.. Dobra zrcadlovka nejmin za 14 tisic.

  2. Pokud jsi uplna zacatecnice a fotak chces pouzivat jednou zacas k foceni prirody atd.. Kup si nejaky obycejny digitalni. Podle mne ti budu stacit:) informace o rozdilu mezi fotakem a zrcadlovkou si vygoogli :D mislim si ze zrcadlovku je dobre si koupit jenom drazsi – od zname znacky.. Kdyz to fotak te treba hodne dobry vyjde na 5000 a bude ti to uplne stacit.. Dobra zrcadlovka nejmin za 14 tisic.

  3. [3]: Tak tomu se říká sloháč každopádně děkuji za rady, ale myslím si že je zbytečné kupovat nějaký levnější a pak dražší, vždyť ty funkce, které má ten levnější má i ten dražší takže se to mohu naučit i na tom drahém a nemusím utrácet zbytečně peníze, stejně bych to nevydržela a jistě brzy koupila nějaký dražší, tak si myslím, že je lepší ho koupit rovnou..hodně jsem přemýšlela a rozhodla se koupit si Canon EOS 600D a časem si k němu ještě dokoupím další objektivy podle toho, co zrovna budu chtít fotit atd. Myslíš, že je to dobrá zrcadlovka?

  4. [3]: Tak tomu se říká sloháč každopádně děkuji za rady, ale myslím si že je zbytečné kupovat nějaký levnější a pak dražší, vždyť ty funkce, které má ten levnější má i ten dražší takže se to mohu naučit i na tom drahém a nemusím utrácet zbytečně peníze, stejně bych to nevydržela a jistě brzy koupila nějaký dražší, tak si myslím, že je lepší ho koupit rovnou..hodně jsem přemýšlela a rozhodla se koupit si Canon EOS 600D a časem si k němu ještě dokoupím další objektivy podle toho, co zrovna budu chtít fotit atd. Myslíš, že je to dobrá zrcadlovka?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *