Moje první blogerské krůčky

Po dlouhé době zase nějaký ten článek 😉 Dnes na téma Začátek blogování.
Moje začátky byly vážně těžké, vždy jsem si založila blog vydržela tak měsíc a pak jsem se na jeho psaní vykašlala, i teď mám asi pět blogů a přitom chodím jen sem, nevím proč, jsem asi líná je smazat, nevím. Dříve, jsem ale s blogem končila téměř pravidelně po měsíci, byl to asi tím, že jsem jako téma blogu zvolila něco, co mi vlastně bylo úplně ukradené. Jeden byl o módě..a ta mi je vážně ukradená..prostě si vezmu tepláky, nějaký triko a je to, no a když jdu do školy, tak si vezmu nějaké ty džíny, k tomu přidám triko, na kterém je minimum fleků, těch pár flíčků schovám pod mikinu a jde se do školy..můžete mi teď vysvětlit, co mě to popadlo za debilní nápad zakládat si blog na toto téma, když mi je to úplně ukradený? Vážně to nechápu. A nebo jsem chtěla psát blog o nějakém zpěvákovi, už ani nevím, kdo to byl. Proč? Vážně to nechápu, další téma, které mi je úplně lhostejné, prostě vezmu sluchátka, narvu si je do uší a poslouchám a je mi naprosto jedno, jak se ta písnička jmenuje, a už úplně jedno mi je, kdo to zpívá, hlavně že je pěkná a tím to končí.
Potom jsem si začala vybírat témata, která mě aspoň trochu zajímala..zvířata, příroda atd. U těchto blogů jsem vydržela asi tak měsíc a půl a pak mě to přestalo bavit, protože jsem měla malou návštěvnost a to mě prostě dostalo. Ono když k vám jednou za týden někdo zavítá a ještě omylem, nezanechá žádný komentář prostě nic, tak to časem přestane bavit každého.
Ale teď je vše jiné..mám bezvadné téma blogu (vám to možná nepřijde,ale pro mě je to nejlepší téma, co jsem si mohla vybrat), místo jednoho člověka týdně jsem asi měla před měsícem 130 lidí, sice to není moc, ale mně to stačí. Komentář také občas někdo nějaký napíše, i když některé mě vážně dokáží dopálit. Jedinou překážkou teď je škola, učení je hodně a když si najdu nějaký ten čas, tak jdu raději na facebook než sem, ani nevím proč, protože tady se cítím líp, nikdo mě zde nezná osobně a proto sem můžu psát vše, co si doopravdy myslím a tomu komu se to nelíbí, tak jsem prostě příště už nepůjde a je to. Dalším problémem je také to, že někdy mám náladu trvá to vždy, tak měsíc dva, kdy píši každý den, nemůžu se toho nabažit, stále mám o čem psát no a někdy, prostě na psaní náladu nemám a tyto období někdy trvají i půl roku, i v tomto období občas někdy něco napíši, ale nemám z toho dobrý pocit vím, že bych to napsala líp, ale ne teď. Takže ten kdo sem chodí aspoň trochu častěji nemějte mi to za zlé, že nepíši pořád, ale já na to prostě nemám chuť a nutit se do toho nemá cenu, protože to pak stojí za hovno.
A jak jste na tom vy píšete pravidelně a nebo máte také takovéto výpadky?

38 názorů na “Moje první blogerské krůčky”

 1. Jinak doporučuju článek po sobě důkladně přečíst a doplnit interpunkci, je to opravdu hodně nepřehledné, když ti všude chybí čárky. :-)

 2. Jinak doporučuju článek po sobě důkladně přečíst a doplnit interpunkci, je to opravdu hodně nepřehledné, když ti všude chybí čárky. :-)

 3. Zajímavé zamyšlení. Když jsem začínala s blogem já, tak jsem vůbec neřešila, jestli tam někdo chodí, nebo ne. Psala jsem hlavně pro sebe. Ani teď návštěvnost neřeším, i když se zvýšila. Taky mi to vydrželo přes šest let. Snad to ještě chvíli vydrží. Už se od toho nedokážu odpoutat. Krásný jednoduchý design.

 4. Zajímavé zamyšlení. Když jsem začínala s blogem já, tak jsem vůbec neřešila, jestli tam někdo chodí, nebo ne. Psala jsem hlavně pro sebe. Ani teď návštěvnost neřeším, i když se zvýšila. Taky mi to vydrželo přes šest let. Snad to ještě chvíli vydrží. Už se od toho nedokážu odpoutat. Krásný jednoduchý design.

 5. Momentálne sa snažím písať pravidelne, ale inak mávam výpadky a dosť pravidelne. To s tou módou ma úplne dostalo :D Móda je pre mňa španielska dedina, takže by som si o nej blog nikdy neviedla. Ja som nikdy nejaký taký blog nemala, vždy to bola len a len grafika spojená s poviedkami 🙂 Inak som blogy striedala tiež cca každý mesiac-dva :D

 6. Momentálne sa snažím písať pravidelne, ale inak mávam výpadky a dosť pravidelne. To s tou módou ma úplne dostalo :D Móda je pre mňa španielska dedina, takže by som si o nej blog nikdy neviedla. Ja som nikdy nejaký taký blog nemala, vždy to bola len a len grafika spojená s poviedkami 🙂 Inak som blogy striedala tiež cca každý mesiac-dva :D

 7. [14]: Mě už právě teď také návštěvnost moc nezajímá, protože přesně jak si řekla píši to kvůli tomu, abych vyjádřila zde svůj svět, jak ho vidím a to je pro mě to nejdůležitější. Dřív když jsem ale psala o těch tématech,co mě nebavili, nebyl to můj svět a proto mi na návštěvnosti záleželo, teď už to tak naštěstí není 😉

 8. [14]: Mě už právě teď také návštěvnost moc nezajímá, protože přesně jak si řekla píši to kvůli tomu, abych vyjádřila zde svůj svět, jak ho vidím a to je pro mě to nejdůležitější. Dřív když jsem ale psala o těch tématech,co mě nebavili, nebyl to můj svět a proto mi na návštěvnosti záleželo, teď už to tak naštěstí není 😉

 9. Já mám blog zhruba jeden rok, ale není to pro to, že bych předtím nepsal, ale mám to spojené s rozchodem. Básničky píši už desítky let, ale vždy jsem je psal pro někoho, takže jsem o ně přišel. A právě loni jsem najednou zjistil, ze by byla škoda přestat psát básničky jen proto, že je nemám komu dávat. A tak mě napadlo, že je budu psát pro blog. A stalo se, mám tam už přes 80 básniček a nic jiného. Je to taková sbírka básní. Samozřejmě jsem rád, když se někdo podívá a okomentuje některou básničku. Ale prioritní důvod byl najít smysl pro psaní básní. Takže píši básně pro můj blog :-) Hezký večer přeji Žolando.

 10. Já mám blog zhruba jeden rok, ale není to pro to, že bych předtím nepsal, ale mám to spojené s rozchodem. Básničky píši už desítky let, ale vždy jsem je psal pro někoho, takže jsem o ně přišel. A právě loni jsem najednou zjistil, ze by byla škoda přestat psát básničky jen proto, že je nemám komu dávat. A tak mě napadlo, že je budu psát pro blog. A stalo se, mám tam už přes 80 básniček a nic jiného. Je to taková sbírka básní. Samozřejmě jsem rád, když se někdo podívá a okomentuje některou básničku. Ale prioritní důvod byl najít smysl pro psaní básní. Takže píši básně pro můj blog :-) Hezký večer přeji Žolando.

 11. [16]: Taky ti přeji hezký zbytek dne a ty básničky piš rozhodně i dál, protože jsou vážně úžasné a jestli máš stále potřebu je někomu dávat můžeš mně..jsou vážně bezva 😉

 12. [16]: Taky ti přeji hezký zbytek dne a ty básničky piš rozhodně i dál, protože jsou vážně úžasné a jestli máš stále potřebu je někomu dávat můžeš mně..jsou vážně bezva 😉

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *