Největší chyby

Největší chyby jsou ty, kterých člověk lituje a které nemůže napravit.. to by totiž musel umět cestovat časem.. takových to chyb jsem udělala několik a udělala bych vše kdybych je mohla napravit.
1. Hajdynka
Hajdynka matka mého brášky Alvara.. psa Alvara.. zemřela při honění zajíce, přejel jí vlak.. nikdy si neodpustím, že jsem se s ní nemohla rozloučit moc mi chybí, i když je to už hodně let zpět. Já vím, že jsem neměla možnost se s ní rozloučit, prostě se to náhle stalo.. nebyla to moje chyba, že zemřela, ani to že jsem se s ní nerozloučila nešlo to.. nevěděla jsem dopředu, že se to stane a pak už bylo příliš pozdě, stejně si to ale budu vyčítat do konce života.
Také si neodpustím, že když přišel táta domů, jen s Alvarem, tak jsem ho chtěla zmlátit.. jak to že jí nechal umřít, proč jí lépe nehlídal.. ale teď vím, že za to nemohl, nešla zastavit.. stejně si to bud vyčítat do konce života, že tomu nezabránil a já jsem ho ještě takhle tenkrát obvinila a chtěla si to na něm vybít.. (už zase brečím, já husa pitomá, nevím proč takové články píšu, vždy mě to sebere)
2. Pepík
Andulka, co zemřela stářím. Zvířat jsem měla hodně a i teď mám, ale vždy když nějaké zvíře hledělo smrti do tváře nechali jsme ho utratit.. a já jsem ho nikdy neviděla mrtvé, jen umírající.. u Pepíka to tak nebylo.. na vždy se mi budou vybavovat ty jeho zavřená mrtvá očíčka, která už se nikdy neotevřou.. nikdy na to nezapomenu, kéž bych ho nikdy neviděla.. neviděla to bezvládné tělíčko.. a také si neodpustím, že jsme ho nenechali utratit.
3. Dárek
Už je to pár let.. byli Vánoce a já dostala mobil.. první dotykáč.. mám ho i teď pořád ten stejný. Rozbalila jsem si ho a začala prohlížet, nabíjet, ovládat atd… neměla jsem ještě rozbalené všechny dárky.. sestry jsem si ještě nerozbalila.. mamka mi řekla, že si ho mám také rozbalit a já jí naštvaně řekla, že teď dělám něco jinýho a že stejně vím, co tam je, protože jsem si ten dárek sama vybírala. Po chvíli mi pak došlo, jak hrozně jsem se zachovala a sestry dárek nakonec rozbalila.. stejně si to ale neodpustím.. měla jsem se zachovat líp. Sestra si tuto věc možná už ani nepamatuje, že se stala, ale já si to stejně neodpustím.
Toto jsou asi největší chyby, co jsem kdy udělala.. tedy aspoň pro mě.. a také z těch které si pamatuji.
Na závěr bych chtěla ještě říci, že když uděláme chybu, které litujeme a nemůžeme vrátit čas, tak by jsme se zní měli aspoň ponaučit, aby měla aspoň nějaký smysl.

10 názorů na “Největší chyby”

  1. Žolando to jsou moc smutné příběhy, taky jsme měli Pepíčka přes osm let, pak začal být nemocný a lékařka nám řekla, že to má za pár…, dala nám nějaká antibiotika a jeho stav se nelepšil ba naopak. Při další návštěvě řekla, že se jen trápí, moc trápí, moc! Uspala ho injekcí navždy. Vím jak to bolí, moc ti rozumím. Kdo nezažil nepochopí, my už ano.

  2. Žolando to jsou moc smutné příběhy, taky jsme měli Pepíčka přes osm let, pak začal být nemocný a lékařka nám řekla, že to má za pár…, dala nám nějaká antibiotika a jeho stav se nelepšil ba naopak. Při další návštěvě řekla, že se jen trápí, moc trápí, moc! Uspala ho injekcí navždy. Vím jak to bolí, moc ti rozumím. Kdo nezažil nepochopí, my už ano.

  3. Velice dojemný článek, zvlášť s tím psíkem…ale odpouštět bychom měli, i sami sobě. Za smrt Alvara ani Pepíka rozhodně nemůžeš. Chyby lze napravit, i když to trvá déle. 🙂

  4. Velice dojemný článek, zvlášť s tím psíkem…ale odpouštět bychom měli, i sami sobě. Za smrt Alvara ani Pepíka rozhodně nemůžeš. Chyby lze napravit, i když to trvá déle. 🙂

  5. [3]: My jsme měli po Pepíkovi ještě jednu andulku ta se jmenovala Onur.. tedy anduák.. a ten zemřel po pár týdnech protože byl strašně hloupej.. nechodil na ruku nechtěl se s nikým bavit a nakonec se přežral a umřel.. zkrátka jsme neměli štěstí a pak už jsme to raději nezkoušeli.

  6. [3]: My jsme měli po Pepíkovi ještě jednu andulku ta se jmenovala Onur.. tedy anduák.. a ten zemřel po pár týdnech protože byl strašně hloupej.. nechodil na ruku nechtěl se s nikým bavit a nakonec se přežral a umřel.. zkrátka jsme neměli štěstí a pak už jsme to raději nezkoušeli.

  7. [2]: Nezemřel Alvar ale jeho máma.. a to že lze chyby napravit, to je podle mě blbost z těchto chyb nejde napravit ani jedna.. a jestli ano tak tedy nevím jak 🙁

  8. [2]: Nezemřel Alvar ale jeho máma.. a to že lze chyby napravit, to je podle mě blbost z těchto chyb nejde napravit ani jedna.. a jestli ano tak tedy nevím jak 🙁

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *