LIDI!!!!!

Nedávno jsem byla se svou partou venku u vody a koupali jsme se… kámošce se udělalo zle a zkolabovala.. nemohla popadnout dech a praštila se ve vodě o kámen takže měla i trochu otřes mozku.. zkrátka jsme jí museli zavolat záchranku. Byli jsme u vody a záchranka nevěděla, kde přesně se nacházíme, tak jsem běžela za ní a pak ještě jeden kluk se mnou jel na kole, protože je silnější a neuběhl by to a já jsem tam nechtěla být sama. Spěchali jsme, a tak když přišel kopec, odhodil kolo do trávy a ten kousek do kopce, co zbýval vyběhl, aby se nemusel s kolem zdržovat.. co se týče kamarádky vše dobře dopadlo.. záchranka jí odvezla atd.. když jsme se ale poté vraceli pro kolo.. nějakej ***** ho ukradl.. byla jsem strašně naštvaná.. bylo mi z toho zle, jak mohu žít na stejné planetě s někým takovým, jak můžu mít s nějakým takovýmto ******** něco společného, jak s ním můžu patřit mezi lidi. Věděla jsem, že jsou lidi strašný, nesnášela jsem je atd., ale takhle když se vám to potvrdí, tak vás to stejně bodne do srdce. Měla jsem takovou chuť všechny lidi postřílet.. byla jsem skutečně hodně naštvaná.. svrběla mě ruka, až jsem si to musela vybít na zdi a ještě si udělat pár přítahů (tohle pochopí jen ten, co je závislý na sportu) a na závěr jsem se rozbrečela.. totální hnus.. jak můžu patřit mezi lidi.. nikdy by mě nic takového nenapadlo natožpak to udělat.. a stejně se najde takový, který to udělá.. zabila bych ho.

Zkrátka nesnáším lidi ještě víc než obvykle a myslím, že mi to vydrží zase na pár let.
Tohle byla moje první zkušenost, ale ještě předtím jsem nesnášela lidi také a to kvůli tomuto: Když příroda trpí
Fakt nechápu proč? Snažím se to pochopit, ale nechápu.. PROČ? Proč musíme být takový ******* a takhle ničit přírodu.. to nikdy nepochopím jsme příšerný, nepolepšitelný svině, který vymřou svojí vlastní blbostí a zatím to vypadá, že to bude dost rychle.
Myslíme si, že když máme velký mozek, že jsme děsně chytrý.. opak je pravdou.. máme Zemi ve svých rukách a jde to s ní pěkně do kopru. Vím, že ji zničíme, ale zkusme se pokusit to aspoň zpomalit.. chci si ji užít, dokud je aspoň někde stále tak nádherná, jako bývala dříve všude.

3 názory na “LIDI!!!!!”

  1. Někdy taky ze sanitek kradou kyslíkový lahve. Zejména ty malý se hodí do potápěčských souprav. Kdo nekrade, okrádá svoji rodinu. To bylo již za těch bývalých komunistů. Dnes, za vlády  dětí těch bývalých komunistů kteří jsou již dneska skoro čtvrt století ve funkcích můžeme očekávat cokoli. Třeba že v sanitce tu kamarádku rozeberou na šmelení s orgány…

  2. [2]:Ale tak já neříkám, že by lidi neměli krást vůbec.. každý někdy ukradl.. gumu, tužku lízátko či co já vím, ale tohle to je skutečně hnus.. člověk "zachraňuje život" (o život jí sice nešlo, ale víš,jak to myslím) a oni ho při tom ještě okradou.. to je prostě hnus

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *