Blízko kapek

Po nějaké době jsem tu opět s příspěvkem na svůj blog.. tento týden byl velmi náročný.. ale teď večer jsem posbírala ještě zbytek sil a upravila pár fotek z rodinného výletu.. udělali jsme si ohníček a upekli si buřtíky.. a já při tom nafotila pár snímků..
Tato rostlinka mě skutečně zaujala, absolutně netuším, co to je.. vypadá to trochu asi jako lišejník, ale rostlo to na zemi.. lišejníky podle mě rostou spíše na stromech či na skalách a tohle ještě k tomu rostlo celkem do výšky.

Toto už vím co je… představte si, že je to mech 😀
Fotka ujde, ale že jsem se kvůli ní válela v bahně.. to nevidíte 😉
Zapadalo slunce a mech na stromě jím byl nádherně osvětlen…
Kvůli této fotce jsem se také slušně plazila po zemi.. a přitom ani nevím, jestli je úplně ostrá.. fotilajsem totiž s obráceným objektivem.. asi mu to moc nesvědčí, ale zkrátka jinak makro fotku nezískám, když na to nemám speciální objektiv, který je pro mě příliš drahý.
Zkrátka zelená s kapkami 😉
Rostlinka, která byla celá chlupatá a na nich až do večera zůstala rosa, která světelkovala barvami zapadajícího slunce..
opět makro s otočeným objektivem, opět jsem se válela ve špíně 😉
A ještě jedny chlupy 😉
A nyní se vracím opět k mechu, na kterém se také udržela rosa po celý den..
A to je pro dnešek vše.. doufám, že se fotky líbí..
PS.: Prosím.. aspoň trochu kritiku.. chci se zdokonalovat, tak ať vím, kde mám rezervy 😉

12 názorů na “Blízko kapek”

  1. [3]: Jsem dneska spala asi jedenáct hodit.. tento týden byl skutečně drsný, ale jsem ráda, že ta chvilka námahy se vyplatila.. fotky mají úspěch 😉

  2. Moc hezké fotky, máš opravdu talent. Jen ta druhá fotka se mi tolik moc nelíbí, protože mi připadá, že je až příliš rozostřena, ale opravdu nejsem odborník, takže nemůžu soudit a říkám jen můj názor. :-)

  3. [9]: Děkuju.. druhá fotka.. no nevím, zkrátka je zaměřená na jeden bod.. na část mechu a za ním je bokeh a před ním zase rozostřené barvičky.. přijde mi celkem fajn.. nevím no.. je to asi věc názoru 😉

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *