Válka

smrt..krev..beznaděj..smutek..strach
Tyto slova se mi vybaví, když se řekne toto slovo..kolik lidí musí zbytečně zemřít jen kvůli tomu, že se pohádají nějací politikové..je prolita krev nevinných lidí..mnoho rodin ztratí o své blízké a bojí se aby neztratili ještě další..to je válka.
Jedinou věc, kterou nikdy nepochopím, proč ty kluci jdou do války, proč se na to nevykašlou..kdyby se na to všichni vykašlali a odmítli by válčit..zachránili by si tím životy. Přece nemohou generálové zabít všechny svoje vojáky, kvůli tomu, že nechtěli bojovat..kdyby to udělali neměli by nikoho, kdo by je chránil. Proč se ti politici nepozabíjejí mezi sebou, proč do toho musí tahat ostatní? Se můžou poprat mezi sebou a netahat do toho nás „prostý lid“ (nevím, jak jinak nás nazvat :D).
Co si o tom myslíte vy?

2 názory na “Válka”

  1. Víš ono to často bývá, že ti generálové a politici zblnou různými řečmi celý národ a nakukají jim, že to co dělají je správné, tak to například bylo za druhé světové války ze strany Němců. Jen hodně nedůvěřivý člověk jim na to neskočí. Jsou i tací, kteří se na to vykašlou, ale těch je hrozně málo a stejně jsou pak všichni donuceni. Jinak moc hezký článek, je vidět, že máš na tyhle věci vyhrazený názor a to je dobře. :-)

  2. Děkuji za hezký komentář..ale stejně to moc nechápu když mi někdo něco nakuká tak kvůli tomu potom přijdu o život ve válce..i kdyby mi kdokoliv nakecal bůh ví co tak bych se nevydala do války, kde bych za tu hloupost dala svůj život. 😉[1]:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *