V Krkonoších

Je to už nějaký ten pátek, co jsem byla se školou v Krkonoších na několika dením výletu. Bylo to fajn, co se týče krajiny.. je tu skutečně nádherně. Skvěle nám vyšlo počasí a výhledy do dálek byly skutečně překrásné. Co se týče ale školního výletu, tak to bylo horší.. byla bych schopná každou kytku fotit klidně půl hodiny.. my jsme se ale museli jak šílenci řítit stále kupředu, aby jsme stihli být v sedm na večeři, proč pro boha.. času je spousta.. tma je až v devět a jídlo se dá přihřát.

Krásná příroda…
Všude louky plné kytek.. člověk nevěděl kam dřív s očima.
A ještě nádhernější západy slunce.. Byla zde malá vyhlídka, kde byl tento nádherný západ vidět, když človk hleděl do dáli a když koukal před sebe pod vyhlídku, byl tam palouček.. hustý porost borůvčí, občas nějaký smrček a dokonce jsme zde viděli několik zajíců a i pást se hcvíli jednu srnku.. jako z pohádky 😉
A zde Sněžka.. těsně pod vrcholem.. všichni vyčerpaní, protože bylo strašné horko.. také když jsme se pak vrátili na penzion, všichni jsme měli spálená záda.
Ale stálo to za to.. krásné výhledy.. no a na nejvyšší horu České republiky by se asi správný Čech také měl aspoň jednou za život vyškrábat.

12 názorů na “V Krkonoších”

  1. [1]: Ano je tam senzačně.. velice chytré vykašlat se na Sněžku.. mám kamaráda, který se na to také vykašlal a místo toho si popíjel Krakonoše s tátou v hospodě :D

  2. Krkonoše jsou i moje srdcovka, byla jsem tam už několikrát, ale na Sněžku jsem si zadek nechala vyvézt jen jednou. Naštěstí tam právě příští neděli jdeme, jakožto trénink na Tatry. :D Tak snad to počasí bude trošku umírněnější.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *