Samomluva

Tak opět nějaký ten článeček tentokrát na téma týdne samomluva.
Na začátek asi řeknu, že je to celkem dlouhé slovo, které mi dává celkem zabrat napsat 😉
No a teď k tomu podstatnějšímu..myslím si, že na samomluvě není nic špatného někdy si, tak pokecat sám se sebou je celkem fajn..je to jakoby jste se bavili s někým, kdo je stejný jako vy..a vy se ho na něco ptáte..představte si, že se vás někdo na něco zeptá a vy mu odpovíte..no a ten někdo jste vy.
Podle mě je samomluva dvou typů..jedna tichá, kterou vlastně děláme téměř pořád..a to je, že myslíme..vlastně se se sebou bavíme, ale nikdo to neslyší, probíhá to jen v hlavě. No a pak je ta hlasitá..mluvící a to se prostě bavíme sami se sebou a je o slyšet, jak pro nás, tak i pro ostatní.
Na samomluvě není nic špatného, sice to asi může vypadat trochu divně, když se člověk baví sám se sebou..ale tak s kým se má bavit, když není zrovna nikdo poblíž, kdo by si chtěl pokecat..prohodit pár slov.
A to je asi vše k tomuto tématu, zase příště Žolanda 😉

4 názory na “Samomluva”

  1. [1]: Zrovna nedávno se mi stala taková příhoda..jedna holka..no bylo jí asi 30 si zpívala sama pro sebe..jestli se to tak dá nazvat, protože byla dost slyšet..potom když jsem se na ní líp zadívala, tak jsem si všimla, že má sluchátka :D a musím uznat, že se mi celkem ulevilo..mluvit si sama pro sebe to ještě ujde, ale kdyby si zpívala pro sebe tak to už je celkem úlet..hlavně když takhle nahlas :D

  2. [1]: Zrovna nedávno se mi stala taková příhoda..jedna holka..no bylo jí asi 30 si zpívala sama pro sebe..jestli se to tak dá nazvat, protože byla dost slyšet..potom když jsem se na ní líp zadívala, tak jsem si všimla, že má sluchátka :D a musím uznat, že se mi celkem ulevilo..mluvit si sama pro sebe to ještě ujde, ale kdyby si zpívala pro sebe tak to už je celkem úlet..hlavně když takhle nahlas :D

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *