Rozkvetlá příroda

Po zimě jsem nafotila pár fotek rozkvetlých kytek, co jsem o víkendu našla na zahradě, když jsme byli na chatě. Pár fotek jistě najdete brzy na stránkách fotoklubu, kam mě nedávno přijali, ale sem dám fotek o něco víc.. pár bonusů 😉
Na této fotce se mi líbí to temné pozadí, i když se musím přiznat, že tato fotka byla pořízena v poledne, takže světlo není zrovna nic moc.
Zkrátka moje klasika.. takovýto typ fotek se mi zkrátka líbí.
Tuto kytičku miluju.. na fotkách vypadá skvěle a bokehy jí vždy ještě o něco přidají na kráse.
Žádný květ ale barev spousta….
Chmíří pampelišek vypadá vždy božsky 😉 A okolní sedmikrásky to ještě podtrhnou..
Tato fotka není až takový zázrak, ale barva těch rezekvítků (rozrazil rezekvítek) je úžasná.. krásná modř.. hezčí jsem ještě neviděla
Louka.. kopretiny.. není co dodat
Na závěr ještě něco, co jsem našla na skalce bohužel nevím, jak se to jmenuje..
Teď ještě trochu mimo téma bychse vám chtěla pochlubit.. psali jsme ve škole poznávačku z šestiset kytek v testu jich bylo sto.. a copak Žolík dostal? Dvojku.. dalo to slušnou dřinu, ale udělalo mi to radost, protože u tohot Profesora dostat takovouto známku je zázrak. A pak ještě z chemie trojku.. fakt nechápu, jak na to přišel, protože v testu skoro nic nemám, ale protestovat nebudu.. skutečně se mi ulevilo myslela jsem, že ho zklamu a že rozhodně dostanu pětku.

15 názorů na “Rozkvetlá příroda”

  1. Páni vyzerá to úchvatne, tak zamerané na detaily. V týchto krásnych malých kvetoch je všetko, čo podľa mňa má byť obsiahnuté v mene prírody. Nádhera.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *