Proč zrovna slon?

Ahoj,
už jste se něco málo dozvěděli o mém náboženství, avšak vám možná stále vrtá hlavou Proč jsem si vybrala zrovna slona? Jako talisman..jako něco co mě ochrání.
Slona jsem si zvolila, protože jsem se inspirovala buddhismem. Proč?..přečtěte si tento článek 😉
Slon je krásné zvíře, žije v Africe na savanách..putuje savanou sem a tam a svýma mohutnýma ušima vše slyší..slyší i to co my ne..Není to pozoruhodné? Jeho obrovské tělo nahání hrůzu, avšak je to právě naopak..jeho city si ani my nedokážeme téměř vůbec představit.
Znám jeden příběh, je o tom jak sloní matka našla své slůně mrtvé..bezchybně leželo na zemi a matka ho ohmatávala svým citlivým chobotem..nechtělo se jí věřit, že je její maličké mrtvé. Po dlouhé době loučení odešla.
Uplynul rok a matka se vrátila zpět, kde před tím slůně nechala..našla zde už jen kosti, které znovu opečovávala svým chobotem.
I zvířata mají city..celou tu dobu myslela na své maličké a pak se k němu zase vrátila. Dovedete si představit tu lásku?
Proto jsem si vybrala slona je o úžasné stvoření, které má city stejně jako mi..někteří lidé si myslí, že zvířata city nemají, ale opak je pravdou..mají někdy více citů než mi a stejně jim ubližujeme..zabíjíme je a necháme je umírat hlady.. Proč? (své názory pište do komentářů)
Plačící

8 názorů na “Proč zrovna slon?”

  1. Slon je nádherné citlivé stvoření… Když je v zajetí, mám z toho špatný pocit (ostatně jako u všech zvířat, jenom u slona to vnímám silněji…)

  2. Slon je nádherné citlivé stvoření… Když je v zajetí, mám z toho špatný pocit (ostatně jako u všech zvířat, jenom u slona to vnímám silněji…)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *