Pro většinu oslava, pro mě pohřeb

Každý oslavuje Šťastný Nový rok.. jen já jsem na dně… já vím, je to den jako každý jiný.. ale změna data.. mě vždy nějak zasáhne.. ty dny.. ať byly dobré či zlé něco spojovalo.. to, že patřily do jednoho roku.. a když tento rok zmizel, tak já jsem si tak nějak více uvědomila, že i ty dny jsou pryč, i když vím, že byly pryč hned potom, co ten daný den skončil.. teď je ten den pryč, tak nějak víc.. nevím, jak to popsat.. zkrátka je pryč ten rok.. ve kterém jsem toho tolik prožila.. události, které v něm byly mi změnily a stále mění a měnit budou můj život.. neraduji se z nového roku, protož mi strašně chybí ten starý. Oplakávám každý rok protože vím, že čím víc jich uplyne, tím budu starší a blíže smrti a jednoho dne si uvědomím, že možná žádný další rok nebude. Nechci zemřít.. miluji život svět.. přírodu.. i když je zde tolik utrpení.. každá vteřina, co uplynula mi bude chybět do konce života.. vteřina s blízkými..vše, co po těchto vteřinách zbyde jsou vzpomínky a nic víc.. i když někdy nemusí být vzpomínky zas tak málo.. chybí mi loňský rok zážitky v něm.. všechny jsou pryč a já se s nimi loučím.. rozhodně nemám důvod proč se radovat.

6 názorů na “Pro většinu oslava, pro mě pohřeb”

  1. [1]:Nad tímto už jsem mnohokrát také přemýšlela.. také jsem si říkala, že čas neexistuje, ale když se kouknu na nějaké definice času, tak vlastně zjistím, že vůbec nevím, co to vlastně je, takže tím pádem nemohu říct, že to neexistuje.. a ještě k tomu nikde v těch definicích není napsáno, že si pojem čas vymyslel pouze člověk a že jinak neexistuje, takže tím pádem nemohu říci jestli existuje či ne

  2. Nad tím nepřemýšlej a užívej si od života, co ti dává. Pěkné vzpomínky si nech a ty ošklivější zabouchni do šuplíku. Chceš svůj život protrápit myšlenkami na to, že umřeš? Nebo si ho spíš vychutnávat? Doporučuji druhou možnost, je lepší… ;-)  :-)

  3. Nikdy jsem nad tím takhle přemýšlela, vždycky jsem to brala jako oslavu něco nového a vlastně většinou jsem byla ráda, že to co se stalo tak mám za sebou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *