Okolo řeky na bruslích

Už dva dny jsem nic nepsala tak jsem se konečně rozhodla, že zase napíši…V neděli odpoledne jsem se byla projet na bruslích byl krásný slunný den..mráčků na obloze bylo minimum.
Když jsem jela najednou jsem si všimla řeky, před tím jsem ji ignorovala a najednou po půlhodině se mi zdála tak krásná. Voda narážela do kamenů. U břehu, tam kde byl menší proud bylo několik kachen, které každou chvilku potopili hlavu, aby si našli něco k jídlu. Po chvíli nad řekou přelétla volavka s krásným peřím a mohutnými křídli.
Voda se blyštila..to sluneční paprsky jí pomohly aby nám ukázala svojí krásu.
Náhle jsem uviděla ledňáčka..jeho krásná křídla s modrým peřím, které se lesklo jako diamanty mě okouzlila..takový malý ptáčínek a přitom je tak nádherný..příroda mu dala tolik krásy, že to ani nelze popsat slovy.
Od řeky se mi vůbec nechtělo jít domů..přesto jsem se poté rozhodla, že pojedu domů. Bruslím se však domů moc nechtělo ztěžkly..a já jsem měla těžké nohy jako kameny..i brusle krásná příroda kolem řeky okouzlila a nechtělo se jim zpět do města, kde je samý beton..domy, paneláky, supermarkety či jiné příšernosti, které ničí to co nám příroda dala.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *