Kouř

Dnes tu pro vás mám pár fotek kouře. Sice jsm se při focení málem udusila, ale stálo to za to..sice se teprve učím, ale některé fotografie se mi doopravdy povedly.
Kouř se mi líbí kvůli tomu, že žádná fotka není stejná..pokaždý se kouř zavlní trochu jinak 😉
Ještě na konec bych se chtěla zeptat jestli nemáte nějaké tipy..na programy, ve kterých se dají upravit fotky..mám Zoner a Gimp, ale nevím jestli si nemám stáhnout ještě něco dalšího a když ano tak co, protože se mi nechse stahovat něco, co pak nebudu používat.
Kouř je zde sice mimo černou plochu, ale mě se to i tak velice líbí.
Není ořízlá, ale jestli vám to vadí tak si to udělejte sami 😉

24 názorů na “Kouř”

  1. Kvalitní focení kouře je už přece jen fotografická "vyšší dívčí". Zatím ještě nejsem tak dobrý fotograf, abych si na ně troufnul, ale mám to do budoucna taky v plánu. První i druhá fotka má krásná místa, chtělo by to ještě popracovat na výřezu. Čtyřku bych asi nechal jako "oběť fotografickým bohům" :-). Držím moc palce do další tvůrčí práce.

  2. Kvalitní focení kouře je už přece jen fotografická "vyšší dívčí". Zatím ještě nejsem tak dobrý fotograf, abych si na ně troufnul, ale mám to do budoucna taky v plánu. První i druhá fotka má krásná místa, chtělo by to ještě popracovat na výřezu. Čtyřku bych asi nechal jako "oběť fotografickým bohům" :-). Držím moc palce do další tvůrčí práce.

  3. Je hezký, jak se umíš sama pochvlálit 😉 A právem – je to totiý úžasný. Já miluju kouř. Na fotkách vypadá vždycky strašně zvláštně. Na té černé ploše vypadá zajímavě 🙂

  4. Je hezký, jak se umíš sama pochvlálit 😉 A právem – je to totiý úžasný. Já miluju kouř. Na fotkách vypadá vždycky strašně zvláštně. Na té černé ploše vypadá zajímavě 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *