Nobi

Vykastrovaný kocour Nobi Grace Gray..plemene kartouzká kočka..je pěkně rozmazlený a na chatě pár těch myšiček a ptáčků chytit umí také.
Pomáha mi s matikou 😉
Sežeru tě!!
Nově dopsáno:
Protože si cením všech komentářů a nezáleží mi na tom jestlijsou pozitivní či nikoliv a z těch negativních se snažím poučit.. rozhodla jsem se dopsat tento článek.
Já, to už asi víte mám svého brášku Alvíka a moje sestra má takto za brášku Nobička. Nobínek je užásný kocour, který nám zachránil život.. upozornil nás na hořící zásuvku a zároveň kocour, co přežil svou vlastní smrt. Pře dvěma lety na jaře, když jezdíme o víkendech na chatu a bereme sebou i Nobíka jsme museli jet zpět domů bez něj, protože se nevrátil. Mysleli jsme, že je to jeden z jeho běžnách útěků za svobodou. Mysleli jsme, že až odjedeme, tak se vrátí a babička s dědou se o něj přes týden postarají, ale on se nevrátil.. byl to nejhorší týden v mém životě.. nejdříve jsem si nemohla přiznat, že by mohl být mrtví.. sestra brečela každý den a já jsem se musela na ni koukat a věděla jsem, že jí nemohu nijak pomoc.. v tento týden, což je možná vám jedno, ale mě to přijde zvláštní jsem se dozvěděla, že jsem přijata na gymnázium Oty Pavla.. zkrátím to zkrátka jsme přijeli na chatu.. večer jsme se koukali na televizi a najednou v kuchyni zamňoukal Nobík. Všichni jsme začali brečet štěstím.. byl to zázrak. Měl hroznou žízeň a hlad.. odvodili jsme z toho, že ho pravděpodobně někdo omilem zavřel třeba do sklepa, protože on rád prozkoumává všechno, kam se vejde no a když pak zase přijel na víkend tak ho pustil.. kdyby však nepřijel.. kocour by zemřel.. tomu se říká štěstí.. a proto dokud neuvidím mrtvé tělo neuvěřím, že je mrtví.. je to přeci kočka a ta má mnoho životů.. a ne jen jeden.

2 názory na “Nobi”

  1. [1]: Máš pravdu, ale mohla jsem se více rozepsat u všech svých zvířat, chtěla jsem aby tady byli pro zatím aspoň zmíněny, protože pro mě je zde na tomto blogu důležitější to co si myslím než to s kým žiji. Každopádně to mě neomlouvá, protože když už jsem se rozhodla o něm napsat mělo by to být pořádně.. hned jak budu mít čas tak to napravím.. Slibuju

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *