Houby

Mpžná to o mně ještě nevíte, ale velice ráda fotím. Sice nemám foťák a proto fotím jen na mobil, kde nejsou fotky zas tak kvalitní, ale lepší než žádné. Bez focení bych to nebyla já, focení miluji.
Připravila jsme si pro vás několik fotek hub, jsou to fotky z výletu, kde jsem byla o letních prázdninách s rodiči. Je tam moc hezká příroda. Když jsem tam byla poprvé dokonce jsem viděla i mloka.
Lezl si tam přes cestu, zřejmě se chtěl dostat k potoku, který nedaleko tekl podél malých chatiček, které se krčily pod svahem.
Nyní zde několik fotek hub…jsou to nejhezčí fotky, co jsem na tomto místě nafotila.Doufám, že se vám budou aspoň trošku líbit.
První fotka: Nejdříve se jde takovou úzkou kamennou pěšinkou do kopce. Tam jsem pořídila svojí první fotku.
Když se vyšplháte po této cestičce až nahoru, začíná zde les s travnatým porostem. Tam roste spousta houbiček, které se v trávě schovávají.
Další fotka sice není moc povedená a houba na ní se mi velice líbí, takže jsem sem dala její obrázek.
Tak toto je kuře…zaujalo mně kvůli tomu jak hodně sytě žlutou barvu má. I pozadí na této fotečce je velmi pěkné.
Když jsme se vraceli zaujala mě tato krasavice svým bílím okrajem a jak se jí střídají všelijaké odstíny hnědé barvy.
Toto je předposlední foto a zároveň nejvíce zvláštní. Tato houba rostla na spadlém kmenu, který už byl celý ztrouchnivělý, její spodek mě zaujal, protože mi trochu připomíná mozek 😀
Poslední fotka se mi líbí ze všech nejvíce a je to fotka z cesty zpět, to jsme se zase vraceli kamennou cestičkou zpět k autu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *