Hlasy v hlavě

Hlasy v hlavě jsou různé..může to být náš hlas..myšlenky, které se přelévají sem a tam..člověk je má pořád nikdy nejde se jich zbavit. Při těchto hlasech se nám mohou vybavit i hlasy jiné..hlas zpěváka..pořád slyšíme v hlavě jak zpívá písničku u které litujeme, že jsme jí poslouchali, protože teď se jí nemůžeme zbavit. Také to může být nějaký herec..či jiný zvuk, na který pořád myslíme. Každý člověk by nejraději někdy vypnul, ale copak to jde když je všude tolik vjemů a my o každém musíme přemýšlet.
Já mám v hlavě tolik hlasů, že se vůbec divím, že jsem se ještě nezbláznila. Někdy mě z toho bolí hlava, ale při tomto nejde vypnout, ten hlas nejde ztlumit. Je to občas blbí pocit.
Na facebooku jsem četla jeden text..byla to otázka možná jí také znáte: “ V jakém jazyce přemýšlí hluchý člověk?“ Myslí se tím samozřejmě člověk, který neslyší už od narození. Žádného takového neznám, takže se ho nemůžu zeptat 😉 Nebo také otázka: „Co se zdá za sny slepému?“ Třeba nemá sny vůbec a nebo slyší jen nějaké hlasy..těžko říct, ale hrozně by mě to zajímalo.

3 názory na “Hlasy v hlavě”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *