Happy birthday Alex <3

Už je to třetí rok, co se ptám, proč musel zemřít, proč zrovna on? Proč nezemřel místo něj nějaký zloděj či politik.. proč on? To není správné. Dnes mu mohlo být čtyřicet devět let. Mohl mít manželku, která by mu uvařilo k narozeninám jeho nejoblíbenější jídlo. Mohl mít děti, kterým by se v očích zračila nevinnost, které by mu daly sice jen drobné dárečky.. něco vymodelovaného či nějaký nakreslený obrázek, přesto on by věděl, že je to to nejkrásnější, co mohl dostat. Mohl si užívat života, přírody či třeba napsat knihu.. vše však skončilo úplně jinak. Možná kdyby žil nebyla bych taková jaká teď sem, možná bych byla úplně jiná, jsem za to velmi vděčná, přesto ale neměl umírat. Každý kdo měl tu čest poznat Alexe měl velké štěstí. On totiž všem změnil život.. k lepšímu.. možná zemřel kvůli tomu, že já či někdo jiný komu změnil život tak jako mě má změnit svět, který on by třeba změnit nedokázal, jinak tomu fakt nerozumím.. proč musel zemřít, on si to nezasloužil.. už tři roky nad tím přemýšlím a nemohu na to přijít.
Ukázal mi, že papouškovat názory umí každý, ale udělat si svůj vlastní názor už dá trochu námahy, ale stojí to za to, protože se člověk postaví na svoje nohy. Jde si svou nevyšlapanou cestou, jde cestou, na níž je svobodný, i když ho všichni ostatní chtějí o tuto svobodu obrat a snaží se ji, co nejvíce omezit.. on však vím.. já vím, že mě však nejde spoutat.. mohou mě přikovat, zavřít.. já však budu stále svobodná.. moje duše, mysl se bude vznášet nad vším tím utrpením a stejně si bude trvat na svém.
Jsem mu strašně moc vděčná za to kým jsem.. sice mi to působí mnoho bolesti.. někteří mě nenávidí, někteří mě ignorují.. vidím kolem sebe všechnu tu faleš a nenávist.. díky němu jsem procitla.. bolí to.. ale stejně mu jsem za to vděčná.
Možná si říkáte, že plácám úplné hlouposti, že se zbytečně ubíjím.. ale není to tak.
Nyní mě napadá, že možná umřel, proto že dříve nebyl facebook.. youtube.. blog.. nic.. nebyl způsob jak lidem ukázat pravdu.. co nejvíce lidem.. a tak umřel, abych já se o něm dočetla a možná zěnila svět za něj.. jinak už vážně nevím proč.. on si prostě smrt nezasloužil.. on ne.
Všechno nejlepší Alexi <3

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *