Citát PRAVDY

„Rather than love, than money, than faith, than fame,
than fairness, give me truth.“
(„Raději než lásku, než peníze, než víru, než slávu, než podstivost, dej mi pravdu.“)
Tento citát je z filmu Útěk do divočiny (Into the wild), o kterém jsem již psala.. nechápala jsem ho. Jak může být něco důležitějšího než láska.. všude se píše, že ta je nejdůležitější, že se bez ní nedá žít, ale pak dne……. jsem pochopila, co je to pravda.. ale to vám chci vysvětlovat jindy na to si budete muset počkat.. každopádně v tento den, kdy jsem zjistila PRAVDU jsem pochopila i tento citát… pochopila jsem, že tento citát je pravdivý, bez pravdy nemá život smysl, život je planý.
Ten kdo nezná pravdu, nemůže tento citát pochopit ani v nejmenším a proto nemá smysl ho vysvětlovat, co vše se pod tímto citátem skrývá. Věřte mi však, že je to ten nejúžasnější citát na světě a jsem strašněráda za to, že jsem ho pochopila, že vím, žebez pravdy skutečně nejde žít nebo aspoň ne tak jak si představuji.

6 názorů na “Citát PRAVDY”

  1. Tak na ten tvůj citát o pravdě jsem skutečně zvědavá :-) protože momentálně netuším, co si pod tím představit. Zjistila jsi pravdu o svém životě, nebo o budoucnosti světa? Nebo co jiného by si mohla zjistit? Jsem opravdu zvědavá, protože v tomhle ohledu jsem zatím v té fázi, že věřím, že láska je základ života. 🙂 :D

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *