Online konzultace

Fotografické konzultace

Fotíte a potřebujete se zlepšit či byste rádi začali, ale vůbec nevíte, kde začít? Kladete si řadu otázek a nikde se Vám nedostává odpovědi? Chcete fotit jako profík?

Pokud jste si na některou z předchozích otázek odpověděli ANO, jsou tyto konzultace právě pro Vás. 

Já už mám začátky za sebou. Začátky plné nepovedených fotografií. Plné rozčilování se nad nastavením parametrů zrcadlovky a všech jiných útrap. 

Chodila jsem 2 roky na fotokroužek, kde jsem se vše učila od profíka. Následně, když už mi neměl co dál předat, jsem se intenzivně věnovala samostudiu. Hodiny strávené nad čtením různých článků, poslouchání videí a podcastů či čtení celé řady fotograficky zaměřených knih.

Vše, co jsem se dočetla nového, jsem pak ověřovala v praxi, jestli je to skutečně smysluplné, jestli se skutečně moje tvorba posouvá kupředu. Některé rady totiž vypadají na první pohled fine, ale na druhý to jsou nesmysly.   

Stále jsem se tím vším posouvala dál, až jsem dospěla do bodu viz galerie, kde vidíte ukázky mé nynější tvorby.
Zaměřuji se hlavně na fotografování přírody, ale mohu Vám poradit, i co se týče focení produktů, zátiší, krajinné fotografie, výletů, přátel…

Konzultace jsou určené úplným začátečníkům či mírně pokročilým, kteří nedrží mobil/fotoaparát poprvé v ruce.
Pro děti i dospělé…

Snadno a rychle...

Na internetu najdete spoustu článků, e-booků, videí. Všude ale musíte hledat odpovědi na vaše otázky. Co místo toho si se mnou sjednat online konzultaci a já vám na vše odpovím během chvilky? Zní to lákavěji?
Některé problémy Vám budu moci i názorně ukázat přímo před kamerou.
Kdykoliv se budete moci na cokoliv doptat a já vám to dovysvětlím. 
Vždy vše stručně, jasně a přehledně. Říká se přece: „Méně znamená více.“

Díky koronaviru jsem byla nucena vše přehodit do online světa. Už je rok korony za námi, a za tento rok jsem se tedy mohla připravit na vše, co se může na konzultacích stát. Vedla jsem již online fotografický kroužek, kde jsem si ověřila, že skutečně všechny informace lze předat i bez osobního kontaktu (i když samozřejmě osobní kontakt je vždy nej a až to bude možné, rozhodně pojede vše i offline), a to nejen snadno a rychle, ale i zábavnou formou. Učila jsem totiž děti, a udržet je před obrazovkou počítače, bylo někdy celkem náročné.

Na co vše naleznete odpovědi...

Jak z konzultací vytěžit co nejvíce?

Pokud skutečně chcete využít konzultace na maximum, nabízí se hned několik tipů, kterými vše můžete posunout ještě na jiný level.

Bonusy

1) Záznam celé konzultace.

Pokud to bude vámi vybraná platforma umožňovat, pošlu vám následně záznam celé konzultace, který si budete moci kdykoliv pustit znovu a všechny nabyté vědomosti si znovu zopakovat.

2) Pracovní listy

Pokud mi zašlete Vaše otázky předem, vytvořím pro Vás pracovní listy, do kterým si v průběhu konzultace budete moci dělat poznámky. To, co si napíšete vlastní rukou, svými slovy, si totiž nejlépe zapamatujete.

3) Myšlenková mapa

Po konzultaci vám zašlu myšlenkovou mapu, kde budou stručně shrnuty všechny informace, které jsme si v průběhu řekli. Bude to přehled, který budete mít stále na očích a tím pádem bude pro vás jednoduší se jím řídit.

Zde ukázka: Jak fotit včely?

Cena:

Jednorázové konzultace:

0,5h – 400 Kč

1h – 800 Kč

1,5h – 1 200 Kč

2h – 1 600 Kč

Vícerázové konzultace:

5x 0,5h – 1 900 Kč

5x 1h – 3 900 Kč

10x 0,5h – 3 900 Kč

10x 1h – 7 800 Kč

Objednávejte nyní!

Pokud jste text dočetli až sem, znamená to, že skutečně chcete být lepší. Skutečně chcete dosáhnout svého cíle. Jen zkrátka potřebujete pomoct. 
Neváhejte tedy už ani chvíli, a pokud váháte, zkuste nejdříve jen půlhodinku, a případně se pak můžeme domluvit v budoucnu na dalších konzultacích.
Myslím si, že za pokus to stojí. Rozhodně více získáte, než ztratíte.

Stačí se mi ozvat na email: jolana.sadkova@seznam.cz či níže vyplnit formulář ↓↓↓ a vše domluvíme