Focení v přírodě

Co od fotografky čekat jiného než focení!

Samozřejmě v mé nabídce nesmí chybět možnost mých fotografických služeb. 

Nabízím hned několik typů focení:

Vše fotím jen v přírodě (venku)!

„Žánrů“ je možná více, jedna věc je ale společná, vše fotím venku ideálně v přírodě. Po domluvě je možné podívat se i do města, ale přece jen les či louka je mi mnohem bližší. Mám za sebou i „klišé fotky“ na kolejích, ale čím jsem starší, tím víc mě to táhne do čisté přírody.

I vám se to jistě bude zamlouvat. Odpočinete si od věčného shonu. Chvíli budete středem pozornosti. Já vše obstarám 😉 Nadýcháte se čerstvého vzduchu a užijete si chvíli ticha. Uslyšíte jen cvakání závěrky mého foťáku, vítr ve větvích či vysoké trávě a zpěv ptáků. <3

Vydáme se na místa, která znáte, ale třeba jste tam nebyli už roky. Nebo naopak vám ukážu místa úplně nová, která si jistě oblíbíte a budete na ně pak rádi chodit s přáteli, pejskem či rodinou.

Focení aktu / glamour (pouze pro ženy)

Omlouvám se mužům, ale při tomto typu focení máte smůlu. Netroufám si jako žena vystihnout krásu mužského těla.

Ale vy ženy dostanete plnou péči…

  • vystihnu vaši podstatu
  • ukážu vám krásu vašeho ženského těla
  • focení vám jistě dodá sebevědomí
  • objevíte svoje ženství
  • naučíte se přijmout svoji nahotu a cítit se s ní v souladu
  • poznáte divokost, která plane ve vašem nitru
Nezískáte jen fotografie, ale i sebevědomí a objevíte bohyni, která koluje ve vašich žilách.
Snímky mohou být jen pro vás hezky do šuplíku či svůdné jako dárek pro vašeho partnera(ku).
Celé focení se bude odvíjet v příjemné atmosféře. Na všem se domluvíme předem. Budete tedy dopředu vědět co čekat. Zajdeme jen tak daleko, jak se vy samy budete cítit.
Chci, abyste chvíli byly středem pozornosti. Já budu jen vaše. Proto si na tento typ focení vyčlením nejvíc času. Počítejte +3h nejméně. Posedíme nad šálkem čaje či kávy. Pustíme hudbu. Zapálíme svíčky. Chvíle jen pro vás, ze které si odnesete fotografie, jež jsou ztělesněním vás samotných.
 
Cena 3 500 Kč za 15 fotografií. Každý další snímek +350 Kč.

 

Produktová foto

Potřebujete fotky pro svůj e-shop? Tak to jste na správném místě. A pokud hledáte někoho, kdo vám dá váš produkt doprostřed květin či na pařez v lese, jste tu ještě správněji.

Fotím i na modelkách. Nejsou tedy problém šaty ani šperky. Nebojím se focení všeho druhu, což je patrné již z fotek na ukázku.
Stačí napsat a jistě se nějak domluvíme.

V tomto případě se cena bude odvíjet dle náročnosti focení. Stačí napsat vaši představu a sestavíme spolu rozpočet. Není se čeho bát.

Podnikatelské foto na web

Už vás nebaví na vašem webu opakovat stále stejné fotografie? Máte jen pár svých fotek, co vypadají slušně? Nemáte, co dávat na sociální sítě facebook či instagram? V tom případě je toto focení právě pro vás. 

Při focení vzniknou snímky, které….

  • budou autentické, vystihnou vaši podstatu
  • ukáží, v čem podnikáte – ukážou vás přímo při práci
  • budou vhodné na web, facebook i instagram
  • klientům ukáží, že vaše podnikání vás plně naplňuje
Už nikdy nebudete trpět nedostatkem fotek pro vaše podnikání. Dle domluvy vznikne nejméně 50 fotografií pro váš web a sociální sítě.

Cena se bude odvíjet podle náročnosti focení, záleží na druhu vašeho podnikání atd. Stačí napsat a sestavíme spolu rozpočet. K ničemu se tím nezavazujete. 😉